Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 9 grudnia 2022

Sami. Czerwone kurhany, tom 4

Sami. Czerwone kurhany, tom 4


W ostatnim czasie miałam okazję zapoznać się z czwartym tomem tej serii. Komiks bardzo przypadł mi do gustu, dlatego nie mogłam doczekać się jego kontynuacji.

Młodzi bohaterowie musieli zetknąć się z sytuacją, w której na świecie pozostała tylko garstka dzieci. Ich zadaniem było wspólne działanie i walka o przetrwanie. W tym wydaniu po raz kolejny musieli zmierzyć się z pewnymi niejasnościami.

Cieszę się, że na premierę nie trzeba było zbyt długo czekać. W tej części nadal sporo się dzieje i nie można narzekać na nudę. W przygotowaniu jest już piąty tom, którego także nie mogę się doczekać. Ta historia ma bardzo ważne przesłania. Pokazuje, że nawet w chwili zagrożenia można działać razem.

,,Sami. Czerwone kurhany" to czwarty tom serii, który należy czytać ze znajomością pierwszego. Jest wydany w miękkiej oprawie ze skrzydełkami. Wewnątrz znajdziemy dość sporą ilość tekstu i bardzo kolorowe ilustracje.

Moja ocena: 5.5/6Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

 

11 komentarzy:

 1. Nie przepadam za komiksami, ale cieszę się, że Tobie ta seria przypadła do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię komiksy, nie jestem jednak przekonana do tej serii. Jednak, żeby wyrobić sobie opinię, musiałabym poznać pierwszy tom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzieci przyjaciółki bardzo lubią serię, kusi mnie, by ją sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Interesujący pomysł na fabułę - ale poczekam, aż moje dziecko jeszcze trochę podrośnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super ze sie doczekałaś wydania tej publikacji, ja fanką komiksów nie jestem ale fajnie że jesteś zadowolona z odbioru

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam te serie Egmontu dla młodszych czytelników!

  OdpowiedzUsuń
 7. Komiks fantasy i do tego takie dramatyczne przygody bohaterów. Szkoda, że trzeba czytać wszystkie tomy, bo to wymaga śledzenia wydania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czuję, że te komiksy przypadły by mi do gustu. Lubię się ostatnio z komiksami.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę, że spodobałaby się mojemu starszakowi ;)

  OdpowiedzUsuń