Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 5 grudnia 2022

Akademia Mądrego Dziecka - Słodki domek, Czyj to nocnik, Mamo, chcę jeść!

Akademia Mądrego Dziecka - Słodki domek, Czyj to nocnik, Mamo, chcę jeść!


 

Książeczka ,,Słodki domek" została wydana w ramach serii Akademia Mądrego Dziecka. W całości ma kartonowe strony z zaokrąglonymi rogami i dodatkowo pośrodku wycięty plaster miodu, który z każdą stroną się zmniejsza. Publikacja opowiada o tym, jak wygląda przygotowanie miodu już od chwili, gdy ten powstaje. Pszczoły po drodze spotykają różne zwierzątka, które im się przyglądają. W tym wydaniu poszczególne zwierzęta sprawdzały, czy nocnik może im się przydać. Książka została wydana w całości na sztywnych kartkach z zaokrąglonymi rogami. Na każdej stronie zmniejsza się także otwór w stronie. Tekstu jest tutaj niewiele, jednak wpada w ucho, rymuje się i czyta się go szybko. ,,Czyj to nocnik?" to jedna z bajek z cyklu Akademia Mądrego Dziecka. Dzięki tej pozycji można lepiej przygotować się do robienia siku na nocleg. ,,Mamo, chcę jeść" opowiada o zwierzętach, które były głodne i szukały czegoś do schrupania. Całość napisana jest wierszem, autor na przykładzie gatunków pokazuje, jak należy się stawać się samodzielnym pod względem jedzenia. Całość została wydana na sztywnych kartkach z zaokrąglonymi rogami. Elementem, który zmniejsza się z każdą stroną jest paszcza. Publikacja została wydana w ramach serii Akademia Mądrego Dziecka.

Moja ocena: 6/6 

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  


 

7 komentarzy:

 1. Jak córka była mała to miała książeczki z takimi otworami i bardzo jej się to podobało

  OdpowiedzUsuń
 2. To z pewnością bardzo przydatne książeczki dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobra seria dla dzieci. Każda kolejna książka wydana w jej ramach jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne książeczki dla najmłodszych. Warto takie kupować

  OdpowiedzUsuń
 5. Wróciłam i dziękuję, że wciąż o mnie pamiętałaś i zajrzałaś na bloga. Cieszę się, że Twoja wytrwałość jest tak niesamowita i że zawsze, gdy wracam, to mogę Cię spotkać.
  Jak zawsze ciekawa pozycja dla najmłodszych, przyznam się, że jak pracowałam w księgarni, to lubiłam oglądać te książki dla dzieci, bo ich twórcy mają niesamowite wizualnie pomysły na formy książek, jak tej tutaj/

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne książeczki dla najmłodszych jak zobaczyłam tę pszczółkę to mi się przypomniała córka kuzynki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Te książki są naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń