Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 4 grudnia 2022

,,Moja pachnąca książeczka z kolorami. Akademia Mądrego Dziecka"

 ,,Pierwsze zapachy. Moja pachnąca książeczka z kolorami. Akademia Mądrego Dziecka"Wydanie pachnących książeczek jest prawdziwym hitem. Idealnie sprawdzają się w roli prezentu dla dzieci zainteresowanych światem.

W tej publikacji możemy poznać 7 różnorodnych zapachów. Na każdej rozkładówce jest zasłonięty główny bohater, a po lewej stronie znajduje się kilka przedmiotów, zwierząt, które także są w danym kolorze. Jest to świetna propozycja nie tylko mająca na celu poznawanie różnorodnych zapachów, ale też kolorów i innych rzeczy.

Bardzo podoba mi się to, że na zakończenie jest podpisane 7 pierwszych zapachów wraz z ilustracjami, które ich dotyczą. Na koniec dziecko może rozpoznać dane zapachy, jest także pytanie czy potrafi dopasować je do odpowiedniego koloru. 

,,Pierwsze zapachy. Akademia mądrego dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami" to świetna propozycja z pachnącymi elementami dla dzieci w różnym wieku.,,Mój dzień. Moja pachnąca książeczka z kolorami. Akademia Mądrego Dziecka"


Książeczka z pachnącymi elementami cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem odbiorców. Tym razem można poznać 7 nowych zapachów.

Na poszczególnych rozkładówkach można poznać ogród, przedszkole, park, kuchnię, łazienkę, pokój. Na zakończenie jest także zestawienie wszystkich pachnących elementów, które wystąpiły w danym wydaniu. Jest to świetna propozycja dla dzieci, które jeszcze nie znają wszystkich rzeczy.

Dzięki podzieleniu produktów na dane miejsca można z powodzeniem domyślić się tego co znajduje się pod okienkiem lub odkryć je i na fakcie zobaczyć czy przypuszczenia związane z węchem były prawdziwe. Po lewej stronie każdej rozkładówki znajdują się różne przedmioty w danym kolorze związane z przewodnim miejscem danej rozkładówki.

,,Mój dzień. Akademia mądrego dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami" to stosunkowa nowość na rynku, więc warto skusić się na tę pachnącą propozycję.,,Na targu. Moja pachnąca książeczka z kolorami. Akademia Mądrego Dziecka"


Zapoznawanie się z pozycją z zapachami dostarcza dziecku wiele radości.

W tej pozycji poznajemy jedzenie, które można kupić na targu, dodatkowo kolory i różne przedmioty, które pasują do danej barwy. Faktycznie po potarciu odpowiedniego miejsca można poczuć różne zapachy.

 Książeczka została wydana w całości na kartonowych stronach z zaokrąglonymi rogami. Różnorodność prezentowanych produktów jest naprawdę spora. Jest to więc doskonała okazja do tego, by dziecko poznało nowe towary.

,,Na targu. Akademia mądrego dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami" na polskim rynku pojawiła się stosunkowo niedawno, więc warto skusić się na tę pachnącą propozycję.Moja ocena: 6/6 

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  


7 komentarzy:

 1. Kupowałam kilka książeczek z tej serii na prezent. Sprawdziły się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna jest ta seria. Super, że książeczki stymulują nie tylko zmysł wzroku, ale również węch.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, nie słyszałam o tej serii, a dla maluchów to super sprawa. Ile teraz jest świetnych propozycji, można wybierać i wybierać 😊 Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 4. Ktoś miał świetny pomysł na takie pachnące książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Te książki są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam o takich książeczkach, ale sama ich nie kupowałam jeszcze dla najmłodszych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ona na prawdę pachnie? Super nie spotkałam nigdy takich książeczek

  OdpowiedzUsuń