Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 1 listopada 2022

,,Za kratami" Artur Górski

 ,,Za kratami" 

Uwielbiam zapoznawać się ze świetnymi wydaniami, które poruszają różnorodna tematykę. Z tego powodu nie mogłam przejść obojętnie obok reportażu Artura Górskiego.

W tym wydaniu autor skupia się przede wszystkim na wywiadach z osadzonymi, ale także osobami pracującymi w służbie więziennej. Na początku każdej części jest krotki wstęp, a następnie obszerna rozmowa z daną osobą.

Rozmówcy Artura Górskiego są naprawdę różnorodne. Odbiorca może przekonać się jak dawniej wyglądało przetrzymywanie nieletnich osadzonych. Reportaż skupia się także na zabójstwie partnerów za stosowanie przemocy wobec kobiet oraz dzieciach osadzonych, które przez cały czas wychowywały się w więzieniu.

Nie jest to aż tak obszerny reportaż, jak powieści tego polskiego pisarza. Arturowi Górskiemu udało się jednak poruszyć w nim sporo wątków na 240 stronach tego reportażowego wydania.

,,Za kratami" Artura Górskiego jest jednym z wydań dla pełnoletniego odbiorcy, który jeszcze lepiej chce poznać świat zza krat.

Moja ocena: 5/6 

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Prószyński i S-ka.

9 komentarzy:

 1. Obecnie siięgam po inne gatunki, ale mam ten tytuł na uwadze, bo wiem, że za jakiś czasbędę chciała go przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł, wcześniej czy później, trafi w moje ręce, tematyka, która mnie przyciąga, może dowiem się czegoś nowego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz czytam zdecydowanie lżejsza literaturę która mnie zrelaksuje

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię zaglądać do tego typu książek.

  OdpowiedzUsuń
 5. To może być rzeczywiście ciekawy reportaż. Niewiele wiem o prawdziwej pracy w więzieniu czy życiu osadzonych, a raczej kino i seriale wypaczają rzeczywistość.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uważam, że to bardzo ciekawy, świetnie napisany reportaż. Chociaż bez wątpienia przeraża i zasmuca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem bardzo ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka wydaje się niezwykle ciekawa, więc zapiszę sobie tytuł na przyszłość i po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta jak i inne podobne książki nie są zupełnie w moim guście. Chociaż na pewno znajdą się fani, którzy przeczytają "Za kratami" z wielką ciekawością.

  OdpowiedzUsuń