Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 2 października 2022

,,Nie bój się" Lisa Gardner

,,Nie bój się"


 Lisa Gardner to płodna autorka, w Polsce obecnie jest wznawiany jej cykl kryminalny.

Przed laty miało miejsce samobójstwo ojca dwóch sióstr. W kolejnych latach jedna z nich została oskarżona o to, że była winna kolejnych zbrodni i skazana na dożywocie. Obecnie jednak ponownie zaczęli w ten sam sposób ginąć ludzie, lecz kto był za to odpowiedzialny?

Z zainteresowaniem zagłębiłam się w kolejny tom kryminalnej serii Lisy Gardner. Mniej więcej wiedziałam czego mogę się spodziewać, gdyż wcześniej czytałam kilka jej innych książek. Lektura początkowo nie zapowiada aż tak emocjonującej przygody, pełnej kłamstw, tajemnic i niedopowiedzeń.

Autorka w kolejnej części cyklu ponownie stworzyła historię, która im dalej w nią brniemy, tym więcej znaków zapytania stawia przed czytelnikiem. Tak naprawdę do samego końca nie wiemy jak to wszystko się potoczy, a zakończenie po raz kolejny okazało się nadzwyczaj interesujące. 

,,Nie bój się" Lisy Gardner to ciekawe kryminalne spotkanie, w którym nic nie jest jasne od samego początku, a im dalej, tym więcej niedopowiedzeń. Jeśli lubicie niebanalne lektury z dreszczykiem to ta przypadnie Wam do gustu.

Moja ocena: 5/6      
     
Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu  

 

7 komentarzy:

 1. Na pewno dobre jest to, że nie wiem, jak książka się zakończy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak nie lubiłam kryminałów to ostanio czytam he

  OdpowiedzUsuń
 3. Wolę lżejsze gatunki. Chociaż fani z pewnością się znajdą;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Joanna Postupalska-Bożek2 października 2022 18:01

  Ciekawa fabuła, byłby z tego niezły scenariusz na film.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam pierwszy tom innej serii autorki i chętnie sięgnę też po ten.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedys czytalam nawet dość sporo jej ksiazek,ale dawno żadna mnie nie urzekła.

  OdpowiedzUsuń