Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 6 października 2022

6 propozycji Minecraft z naklejkamiW tym wydaniu można dowiedzieć się, w jaki sposób skompletujemy netherowy ekwipunek, jak pokonać moby, zwiedzać fortece, stawić czoło witherowi i nie tylko. Pozycja skupia się na kilkunastu rozkładówkach z zadaniami, a następnie zostały dodane naklejki, które można wykorzystać np. w trakcie wykonywania zadań. Jest ich więcej, niż potrzeba. Przed znajdziemy także odpowiedzi do zadań.

W tej części odbiorca możemy wybrać się na wyprawę w poszukiwaniu skarbów. Nie brakuje także schowania się w jaskini, atakowania osady, czy szukania skarbu pod wodą. Znajduje się tutaj ponad 200 naklejek, które można wykorzystać przy wykonywaniu kolejnych zadań. Są bardzo różnorodne. Znajdziemy także odpowiedzi do zadań.

Wydanie skupia się na plądrowaniu ziemi, łupach, które można zdobyć. Moby i ich charakterystyka także stanowią ważną część tego wydania. Nie zabraknie także zabawy w sudoku, czy szukania sprzymierzeńców. Tutaj znajdziemy ponad 500 naklejek, które wykorzystamy w czasie przebywania w świecie Minecrafta.

W tym wydaniu na początku można stworzyć własną postać, następnie skompletować swój ekwipunek, czy zostać łowcą skarbów, znaleźć schronienie. Dla fanów Minecrafta nie lada gratką będzie stworzenie mapy, czy pokoju do zaklęć. Ponad 500 naklejek ucieszy odbiorcę w każdym wieku. Można wykorzystać je w wielu chwilach zabawy.

Wydanie poświęcone zwierzętom skupia się m.in. na kotach. Nie brakuje także dzikiej dżungli, a dokładnie kotów, które je zamieszkują. Są także podmorskie głębiny, rozkładówka z zagrodą, lamami. Dla spostrzegawczych świetną zabawą będzie także szukanie różnic. Tym razem na fanów świata Minecraft czeka ponad 500 naklejek z różnymi zwierzątkami.
To wydanie poświęcone jest podbojowi podmorskich głębin. Właśnie w nich można ćwiczyć się w walce oraz strzec się bąbelków. To także doskonała okazja do poznania rafy koralowej. Nie brakuje również tajemniczych ruin i wyprawy po skarby. Na pewno uśmiech na twarzy odbiorcy wywoła ponad 500 naklejek, zamieszczonych na licznych rozkładówkach. 
Moja ocena: 5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  


7 komentarzy:

 1. Mam w domu miłośników Minecrafta, dlatego chętnie nabędę powyższe albumy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Minecraft cieszy się dużą popularnością, a takie zadania z naklejkami są dla dzieciaków hitem

  OdpowiedzUsuń
 3. oj Minecraft to kultowa rozrywka więc napewno wielu osobom przypadnie do gustu

  OdpowiedzUsuń
 4. Połączenie zagadek i naklejek z ulubionymi bohaterami to na pewno gratka dla fanów gry.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne! Moje dzieci uwielbiały takie łamigłówki. Moje wnuczki też już lubią!

  OdpowiedzUsuń