Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 30 sierpnia 2022

Czytam sobie - Poziom 1, 2 i 3

 ,,Marta i skarby. Poziom 1"


Wuj Damazy stworzył nowy wynalazek, którego zadaniem było poszukiwanie skarbu. Marta od razu zainteresowała się tym urządzeniem, jednak odkrycia Skarbka nie były dla niej satysfakcjonujące. Czy miało się to zmienić? Jest to pozycja wydana w poziomie 1, czyli przeznaczona dla najmłodszych odbiorców. Ma bardzo mało tekstu, a na zakończenie dodane są naklejki.,,Kura Krystyna i jej banda. Poziom 1''


Główną bohaterką jest kura Krystyna, która rządziła w zagrodzie ,,Stokrotka". Problem polegał na tym, że pewnego dnia Krystyna wpadła w oko lisowi, który chciał ją zjeść. Czy udało mu się tego dokonać? Pozycja z poziomu 1 wyróżnia się bardzo małą ilością tekstu i tak było też w tym przypadku. Na zakończenie dodanych jest sześć tematycznych naklejek.
,,Otwieramy sklepik. Poziom 2"


Głównymi bohaterkami wydania zostały trzy koleżanki, które znały się z placu zabaw. Ewa, Hela i Mela postanowiły otworzyć sklepik, a zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczyć na wakacje. Czy ich pomysł miał rację bytu? Książeczka należy do poziomu 2. Jest przeznaczona dla dzieci, które już dość dobrze radzą sobie z samodzielną lekturą. Na zakończenie dodanych jest 6 tematycznych naklejek oraz pytania do lektury.
,,Akiko i Helenka. Poziom 2"


Helenka kilka dni temu spędzała czas nad Bałtykiem, jednak nadszedł czas powrotu do domu Niedługo później okazało się, że ich nowymi sąsiadami ma być częściowo rodzina z Japonii Czy Akiko została przyjaciółką Helenki? Książeczka należy do poziomu 2. Jest ona przeznaczona dla dzieci, które już dość dobrze radzą sobie z samodzielnym czytaniem. Na koniec są pytania do bajki oraz 6 naklejek.,,Nasza pani supermenka. Poziom 3"


Dzieciom nie podobało się, że pani Nudzińska nie była bardzo rozrywkowa w czasie lekcji. Przez cały czas kazała im być cicho i wypełniać kolejne zadania Dzieci ucieszyły się, gdy w nowym roku w ich klasie pojawiła się nauczycielka Żaneta Żyleta. Czy miało się to zmienić? Poziom 3 to najwyższy poziom zaawansowania w przypadku tej serii. Wydanie przeznaczone jest dla dzieci, które umieją już płynnie czytać. Na koniec są pytania do lektury oraz 6 naklejek. Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  


11 komentarzy:

 1. Te książeczki są naprawdę świetne do nauki czytania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię tę serię dla dzieci. Mamy sporo tytułow w bibliotece, chętnie są wypożyczane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę kupić takie książki synkowi, zaczynamy naukę czytania, więc się przydają. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. poszukiwanie skarbu, na pewno wciąga :D ciekawe wydanie ksiązek, ilustrację przekłuwają wzrok

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie książeczki i bardzo często czytamy je razem z synkiem. Tą książkę muszę mu koniecznie zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książeczki, które z przyjemnością poznam z moją młodą czytelniczką, musimy się w nie zaopatrzyć. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam w biblioteczce dzieci kilka ksiażeczek do czytania na podstawie poziomów. Jednak o tej seri nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam do takich książeczek sentyment, kojarzą mi się jeszcze z moim dzieciństwem, kiedy to tata mi codziennie wieczorem coś czytał.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale fajne ilustracje są w tych książkach. Moje dzieci takie lubią. Zapisuję sobie tytuły :D

  OdpowiedzUsuń