Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 3 lipca 2022

,,Bazyl i Licho" Marta Kisiel

 ,,Bazyl i Licho" Marta Kisiel

Marta Kisiel znana jest z książek humorystycznych. Zbiór opowiadań ,,Bazyl i Licho" jest jedną z nich. 

O tych głównych bohaterach można było poczytać też w oddzielnych powieściach. Tym razem Autorka postanowiła skusić się na napisanie zbioru opowiadań z nimi w roli głównej. Nie są to zbyt obszerne historie, jednak nie brakuje w nich sporej dawki humoru. Obie główne postacie są nietuzinkowe pod względem zachowania, takie też są historie z nimi w roli głównej. 

Odbiorca może przeczytać m.in. o sporym apetycie bohatera oraz o rusałce, która jak wiadomo była odpowiedzialna za wciąganie ludzi do jeziora. To tylko niektóre historie, które poznamy w tym zbiorze.

Na uwagę na pewno zasługuje to, że z opowiadaniami można zapoznawać się bez znajomości innych publikacji z tymi bohaterami. Bardzo podobało mi się także zamieszczenie na końcu wydania spisu występujących w nim fantastycznych istot z ilustracjami oraz ich krótką charakterystyką. Warto zwrócić uwagę, że w trakcie lektury są także ołówkowe ilustracje na całą stronę, które jeszcze lepiej dopełniają całości. 

,,Bazyl i Licho" Marty Kisiel to zbiór krótkich opowiadań z ilustracjami oraz sporą liczbą fantastycznych stworzeń. To idealne wydanie na krótką lekturę.

Moja ocena: 5/6  

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu 

8 komentarzy:

 1. Ja póki co nie skuszę się na ten zbiór.

  OdpowiedzUsuń
 2. Marta Kisiel pisze ciekawe książki dla młodzieży i dzieci. Tej jeszcze nie mamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej ksiazki akurat, ani autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytalam kiedys opowiadania fantastyczne Marty Kisiel, polecam

  OdpowiedzUsuń
 5. Z książek Marty czytałam dwie komedie kryminalne - obie mnie zachwyciły! Bywało, że parskałam ze śmiechu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno było miło spędzić czas z tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 7. lekka lekturka z humorkiem to jest właśnie to czego potrzeba po cieżkim dniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak z humorem to książka dla mnie, tym bardziej że lubię opowiadania :-)

  OdpowiedzUsuń