Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 25 maja 2022

Tomek i przyjaciele, Przygody Misia Paddingtona. Bajeczki na dzień dobry

Tomek i przyjaciele. Bajeczki na dzień dobry


Książeczki z serii o Tomku zawsze są bardzo ciekawe. Mimo tego, ze jest on małą lokomotywą, zawsze udaje mu się zrobić coś dobrego.

W tym wydaniu odbiorca może zapoznać się z trzema stosunkowo krótkimi historiami o Tomku. W pierwszej z nich można dowiedzieć się co to znaczy przyjacielska pomoc, w kolejnej, że danego słowa zawsze trzeba dotrzymać. Na koniec czytelnik utwierdzi się w tym, że podczas wykonywania jakiegoś zadania każdy element jest ważny.

Tomek to mała lokomotywa, jednak swoją pasją do działania potrafi zawstydzić większych kolegów. We wspólnej znajomości niewskazane jest pomijanie tych mniejszych, rzekomo słabszych, gdyż każdy mimo wyglądu ma prawo do działania i robienia czegoś dobrego także dla innych.

,,Tomek i przyjaciele. Bajeczki na dzień dobry" została wydana w sztywnej oprawie w kwadratowym formacie ze śliskimi stronami. Idealnie sprawdzi się w roli porannego lub wieczornego sprawnego czytania.


Przygody Misia Paddingtona. Bajeczki na dzień dobry


Z Paddigtonem nigdy nie można się nudzić i tak było też tym razem. W tym wydaniu można przeczytać o trzech jego przygodach.

Paddington jest takim niedźwiedziem, który ma naprawdę niebanalne pomysły. W tym zbiorze możemy poczytać o malowaniu obrazu i jednocześnie ćwiczeniu jogi przez niedźwiedzia. Następnie nie brakuje historii związanej z pojawieniem się gołębia w ich domu, a na koniec z naleśnikami w roli głównej.

Wszystkie trzy historie są stosunkowo krótko i idealnie nadają się na rozpoczęcie lub zakończenia dnia razem z dzieckiem. Z Paddingtonem można liczyć na niebanalne przygody i tym razem także tak będzie. Pozycja jest wydana w kwadratowym formacie w sztywnej oprawie i warto się z nią zapoznać.

,,Przygody Misia Paddingtona. Bajeczki na dzień dobry" to świetna propozycja dla nowych i dotychczasowych zwolenników działań tego uroczego niedźwiedzia.Moja ocena: 5.5/6

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  

10 komentarzy:

 1. Bajeczki dla syneczka i córeczki, bardzo sympatyczne, a Tomek lokomotywa jest najfajniejszy :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. tomek i przyjaciele to bajka która już od dłuższego czasu jest popularna :) pamiętam jak oglądałam ją z moją siostrzenicą :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Twarda oprawa bardzo mocno mnie przekonuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie książki ciekawe - Tomek jest popularny, a Paddington to już klasyka literatury dziecięcej

  OdpowiedzUsuń
 5. Obie bajki to już chyba klasyka - szybko podbiły serca widzów i to nie tylko tych młodych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejne kultowe animacje, które zupełnie nie przypadły do gustu moim młodszym dzieciom. Starsza córka obydwie kochała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Znam małego fana Tomka i przyjaciół. Myślę, że te bajeczki przypadłby mu do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Obie propozycje są naprawdę świetne i pięknie wydane przez wydawnictwo.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zarówno Tomek jak i Miś to byli ulubieni bohaterowie mojego syna. Córka woli inne bajki, więc te ksiązeczki się u nas nie pojawią.

  OdpowiedzUsuń
 10. Obie książeczki na pewno skradną serce wielu dzieci, które uwielbiają bohaterów tych bajek.

  OdpowiedzUsuń