Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 24 maja 2022

Jak dawniej żyły dzieci, Pięknie się różnimy. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć

Jak dawniej żyły dzieci. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć 


Zapoznawanie się z tym jak dawniej wyglądało życie zawsze jest dla mnie niezwykle fascynujące. 

Pozycja została wydana w sztywnej, matowej oprawie w dużym formacie. Na początku zostali przedstawieni dziecięcy bohaterowie, którzy będą odpowiedzialni za oprowadzenie czytelnika po swoich czasach i miejscu zamieszkania. Zanim jednak do tego dojdzie odbiorca może zapoznać się z linią czasu. Przez całą książkę przenosimy się od czasu 15 000 p.n.e do 900 n.e.

Dzieci opowiadają o swoim życiu we Francji, Turcji, Mezopotamii, Egipcie, Meksyku, Wielkim Stepie, ponownie Egipcie, Japonii i Norwegii. Na zakończenie jest także słowniczek najważniejszych pojęć oraz miejsc. Z olbrzymim zainteresowaniem zapoznawałam się z kolejnymi rozkładówkami na temat tego, jak dawniej wyglądało życie.

Pozycje z serii Chcę wiedzieć są naprawdę bardzo ciekawe i pięknie wydane. Ich atutem jest to, że są bardzo interesujące zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, które dzięki nim mogą przypomnieć sobie niektóre aspekty oraz nabyć nową wiedzę.

,,Jak dawniej żyły dzieci. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć" to piękne wydanie, które idealnie sprawdzi się w roli prezentu także dla samego siebie.


Pięknie się różnimy. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć 


Nawet jeśli bliźniacy są jednojajowi i tak się między sobą różnią. Nie inaczej sprawa wygląda z zupełnie obcymi dla siebie ludźmi.

Różnienie się między sobą jest piękne, jeśli pozostałe osoby będą tę różność akceptowały. Publikacja przeznaczona powinna być już dla dojrzalszych dzieci, jednak dorośli także sporo z niej wyciągną. W tym wydaniu można poczytać o różności pod względem płci, trudności w nauce, niepełnosprawności intelektualnej i fizycznej, grup etnicznych, dorastaniu. Na zakończenie jest piękne porównanie tego, że mimo różnic wszyscy jesteśmy ludźmi. 

Pozycja idealnie sprawdzi się dla bardziej doświadczonych odbiorców, gdyż nie brakuje tutaj tematów związanych z osobami, które nie umieją określić swojej płci, mają np. zespół Downa, brakuje im nogi. Są to niecodzienne przypadki, z którymi na co dzień dziecko niekoniecznie musi obcować i może nie zdawać sobie sprawy z niektórych spraw.

,,Pięknie się różnimy. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć" jest wydana w sztywnej oprawie w dużym formacie i zawiera bardzo ważne informacje na temat różnic między ludźmi o tym, że można się pięknie różnić.


Moja ocena: 6/6

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  

9 komentarzy:

 1. Widzę, że jest pięknie wydana, kolorowa a i treść bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele ciekawostek mają w sobie te dwie książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna jest ta seria i niezwykle wartościowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe książeczki dla dzieci, na pewno warte polecenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Taka lektura to musi być ciekawa podróż w czasie. Na dodatek ładne, bogate ilustracje. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne te są książeczki, chętnie bym przeczytała jako osoba dorosła nawet :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest się czym zachwycić nawet patrząc na ilustracje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Obie propozycje są naprawdę świetne i pięknie wydane przez wydawnictwo.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwszy tytuł już czeka na półce na spotkanie, a ja czekam na odwiedziny mojej młodej pasjonatki książek. :)

  OdpowiedzUsuń