Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 27 kwietnia 2022

Gra planszowa - Nowa Gwinea

 Gra planszowa - Nowa Gwinea


Zagranie w grę planszową zawsze pozwala na miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Ta propozycja przeznaczona jest dla 1-4 graczy w wieku od 8 lat. Nie ma więc problemu z tym, że trzeba mieć kompana do zabawy. Samemu też można się świetnie zrelaksować.

Gra wydana jest w bardzo dużym pudełku. Jej zawartość stanowią pionki do gry, kafelki chat, plansze zadań tor punktacji, kostki oraz żetony punktów. Zadaniem przed rozpoczęciem gry jest ustawienie toru przeszkód na środku i danie każdemu uczestnikowi po 1 planszy zadań i 12 kafelków chat oraz pionku.

Zadaniem każdego gracza jest tworzenie nowego miasta, które będzie zakrywało wszystkie źródła wody oraz jak najwięcej drzew owocowych. Każdy z osobna na swojej planszy musi zacząć od zakrycia zwierzęcia z kostki, następnie układa miasto, ale nie może zakrywać innych zwierząt. Jedna gra toczy się przez 9 rund. Gdy graczowi uda się zakryć wszystkie źródła wody zgodnie z obowiązującymi zasadami krzyczy ,,Gwinea!" i wraz z rozdaniem nowych plansz zaczyna się kolejna runda.

Gra planszowa - Nowa Gwinea to świetna propozycja na logiczne myślenie, szybkość, refleks i myślenie przestrzenne. Zabawa jest genialna także dla dorosłych oraz podczas grania w pojedynkę.Moja ocena: 5.5/6   

Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont


10 komentarzy:

 1. Spędzenie czasu z ciekawą grą zawsze jest super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam wcześniej o tej grze. Fajnie się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię planszowki, a tutaj widzę można zrobić z niej też zabawę edukacyjną dla dzieci, co to znaczy, gdy wytniemy drzewa, zabudujemy rzeki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam wcześniej o tej grze, ale już mi się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O nigdy dotąd nie miałam okazji mieć do czynienie z tą grą, ale wydaje sie byc ciekawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szukam nowych planszowek,wiec chetnie zerkne na ta :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaciekawiłaś mnie tą grą. Bardzo lubię takie strategiczne planszówki, więc może kiedyś uda mi się w nią zagrać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam przyjemność pograć w pierwszą cześć i na pewno chętnie sięgnę również po tę wariację.

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja lepsza wersja - całe wieki nie grałam w gry planszowe. Chyba trzeba będzie zmienić tradycje domowe i spróbować ponownie tej formy rozrywki :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawą gra, fajną ma zawartość, dopiętą w szczegóły. Myślę, że warto się nią zainteresować.

  OdpowiedzUsuń