Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 10 stycznia 2022

Styczniowe Świerszczyki

 Świerszczyk nr 1/2022  

W tym numerze jest niezwykle zimowo. Nie możemy narzekać na brak opowiadań, wierszyków. Jest także szukanie różnic, krzyżówka, instrukcja jak narysować dzika. Pobawimy się także w odnajdywanie drogi i nieco poćwiczymy odejmowanie i dodawanie. Jest także nowa rozkładówka z Kotkiem Mamrotkiem, znajdowani, gra, sudoku, wykreślanka. Nie zabrakło także ciekawego artykułu o sportach zimowych, pytań typu prawda fałsz do opowiadania.

Świerszczyk labirynty w tropikalnym lesie

Od dzieciństwa uwielbiałam bawić się w poszukiwanie drogi z labiryntu. Zostało mi to do dziś, więc uważam, że akurat to wydanie idealnie sprawdzi się dla osób w różnym wieku. Całe wydanie składa się typowo z labiryntów, bez żadnych ciekawostek, jednak nie one są zadaniem wypełnienia tego numeru. Podoba mi się, że nie ma zbędnych zapychaczy treści i przez cały czas możemy cieszyć się nowymi labiryntami. Nie zabrakło także gry planszowej.

Świerszczyk Reporter 1/2022

Bardzo lubię wszystkie wydanie Świerszczyków, te z zadaniami i wiedzą na temat danych zwierząt. W najnowszym numerze Świerszczyk Reporter możemy poczytać o psach, a w kolejnym numerze o niedźwiedziach. W numerze możemy pobawić się w wypatrywanki, poczytać o tym jaki jest pies. Poznamy także fakty o lisach, jenotach i wilkach oraz mniej znanych gatunkach. Nie zabrakło także instrukcji rysowania szczeniaka i wilka, bardzo lubię ten temat. Są także trzy labirynty, artykuł o fajerwerkach, gra planszowa, , komiks, artykuł o nosie, zadania na pomyślenie, krzyżówki, znajdowanie różnic i nie tylko.

Jestem zachwycona wszystkimi trzema wydaniami. 

Moja ocena: 6/6  
 
Wpis powstał w ramach współpracy.

11 komentarzy:

 1. Każde kolejne numery jak zawsze ciekawe. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie zaglądałam do Świerszczyka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie dziś dotarły do mnie te trzy gazetki, z wielką przyjemnością zabierzemy się za nie z moją młodziutką czytelniczką. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam kilka Świerszczyków w nowej edycji i uważam, że jest w nich wiele ciekawostek, które na pewno zainteresują młodszych czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Świerszczyki. A właściwie moje dzieci uwielbiają. Jedno zwykłego, a drugie Reportera :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię te gazetki. Mają fajną zawartość i ciekawostki, które dzieci lubią.

  OdpowiedzUsuń
 7. Miło wspominam te czasopisma ze swojego dzieciństwa. Rodzice mam je kupowali, a czasem wypożyczałam je z biblioteki

  OdpowiedzUsuń
 8. Te labirynty mnie zaintrygowały, nie słyszałam wcześniej o tym czasopiśmie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś sama czytałam te magazyny. Później, kiedy znowu zaczęły się pojawiać, kupowałam je synowi, jednak teraz jest na nie za duży.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakie fajne gazetki, na pewno znajdą swoim czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkie numery zapowiadają się świetnie.

  OdpowiedzUsuń