Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 28 stycznia 2022

Pierwsze bajeczki - Pora na kąpiel, hipopotamku!, Dzień dobry, niedźwiadku!

 Pora na kąpiel, hipopotamku! Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze bajeczki


Jestem zachwycona książkami wydanymi w serii ,,Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze bajeczki". Zawsze z przyjemnością sięgam po kolejne publikacje w tym cyklu. Dziś chciałabym Wam opowiedzieć o hipciu. Poznajemy małego hipopotamka, który poszedł się kąpać. Czy miło spędzał czas na tym zadaniu? Sama historia jest bardzo krótka i zawiera zaledwie po kilka zdań, jednak najważniejsze są tutaj ruchome elementy, które dodają uroku i sprawiają, że wielokrotnie można sięgać i zachwycać się warstwą wizualną. Całość została wydana na sztywnych kartkach z zaokrąglonymi brzegami.


 Dzień dobry, niedźwiadku! Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze bajeczki 

 

Historia opowiada o małym niedźwiadku, który postanowił odkrywać świat. Aby nie było mu nieprzyjemnie, robił to z mamą, naśladując jej zachowanie. Razem starał się łowić ryby, zwiedzać okolicę, zjeść pszczeli miód, robił fikołki i poszedł spać, gdy dzień dobiegł końca. Całość została wydana na sztywnych kartkach z zaokrąglonymi rogami. Uroku dodają przesuwane elementy w książeczce. 


 

 Moja ocena: 6/6      

Wpis powstał w ramach współpracy     
 
 

7 komentarzy:

 1. Kolejne ciekawe propozycje czytelnicze dla maluszków, dzieciaszki z pewnością będą zadowolone z poznawania tych przygód, zatem podchwytuję pomysł na dodatkowy prezent. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale urocze książeczki. Cudnie, że robią takie dla maluchów :) Miłość do czytania jest już od najmłodszych lat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała seria dla najmłodszych. Mamy już kilka książeczek. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne są te książeczki z AMD! Bardzo je lubimy!

  OdpowiedzUsuń
 5. O tych zwierzętach sama chętnie poczytam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam książeczki AMD. Nie mieliśmy okazji czytać żądnej "moje pierwsze bajeczki". Ale mamy kilka z serii pierwsze słowa i bardzo sobie je cenie. Niezwykle wartościowe w okresie niemowlęctwa kiedy dziecko swobodnie już siada i samo próbuje przesuwać paluszkiem obrazki. Dodatkowo to co jest ogromną zaletą serii pierwsze słowa to skromną, ale interesującą grafiką.

  OdpowiedzUsuń
 7. moje dzieciaki uwielbiają tę serię, , pewnie kluczem do sukcesu są ruchome obrazki

  OdpowiedzUsuń