Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 29 stycznia 2022

Zabawa i przygoda - Na plaży, W drogę

 Na plaży. Akademia Mądrego Dziecka. Zabawa i przygoda


Wyjazd dziecka nad morze po raz pierwszy na pewno wiąże się ze sporą niepewnością odnośnie tego co może tam zastać. Myślę, że dzięki tej pozycji młody odbiorca jeszcze lepiej zrozumie co można zobaczyć na plaży. Co prawda widok żółwi jest u nas raczej niespotykany, ale na pewno możemy poszukać muszelek i w niektórych przypadkach posłuchać ich szumu. Tym co mnie zachwyca są ilustracje pop-up, czyli stojące elementy, które w zależności od rozłożenia i ułożenia książeczki mogą stawać się też bardziej leżące. Książka została wydana w sztywnej oprawie z zaokrąglonymi rogami z usztywnianymi stronami.


W drogę. Akademia Mądrego Dziecka. Zabawa i przygoda


Podróżować mozna naprawdę różnymi środkami transportu i właśnie o tym opowiada ta króciutka książeczka. Na każdej stronie są dwie strony tekstu, ale poznać możemy rower, autobus, samochód, pociąg, statek i samolot. Dzięki tego typu pozycji młody odbiorca dowie się w jaki sposób możemy poruszać się po lądzie i wodzie. Zachwycające są ilustracje pop-op, które stoją po rozłożeniu danej rozkładówki. W czasach mojego dzieciństwa była to niezwykła rzadkość, a tutaj wszystko jest świetnie wykonane. Publikacja została wydana w serii Akademia Mądrego Dziecka w sztywnej oprawie z usztywnianymi kartkami i jest naprawdę genialna! 


 

 Moja ocena: 6/6       

Wpis powstał w ramach współpracy     
 
 

10 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa i pomysłowa ta książeczka dla najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wprawki informacyjne przed podróżami, wycieczkami, wakacjami, aby podsycić ciekawość i przemycić przesłania. :)

   Usuń
  2. Nic tylko je chwytać i czytać dzieciaszkom. :)

   Usuń
 2. Fajna pozycja dla najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejne ciekawe propozycje czytelnicze dla najmłodszych, widać, że dzieciom spodoba się ich kolekcjonowanie i poznawanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda super! Szkoda, że moje dzieciaki już na nią za duże

  OdpowiedzUsuń
 5. Pop up są naprawdę świetne, jest się na co zapatrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam książeczki z seri AMD, a i te również wyglądają bardzo przyjaźnie :)

  OdpowiedzUsuń