Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 4 stycznia 2022

,,Nie ten mąż" Kathryn Croft

 ,,Nie ten mąż"


Miałam okazję zapoznać się z wszystkimi książkami Cathryn Croft, a dodatkowo na temat tej pozycji czytałam pochlebne opinie. Byłam bardzo ciekawa, jak potoczą się losy głównych bohaterów tego wydania. Jedna para zmieniła miejsce zamieszkania z powodu awansu męża. Kobieta musiała zrezygnować z posady v-ce dyrektorki szkolnej. Na szczęście podczas zajęć ruchowych spotkała inną, z którą się zaprzyjaźniły. Bohaterowie spotkali się kilka razy, jednak podczas ich ostatniego spotkania poszli na całość. Co to dokładnie oznaczało, przekonaj się sam. Z przykrością muszę stwierdzić, że książka nie do końca mnie zachwyciła. Nie mogłam się w nią wciągnąć i jej lektura nieco mi się dłużyła, gdyż nie byłam ciekawa jej zakończenia. Nie jest to najgorsza pozycja w dorobku autorki, ale w moim odczuciu plasuje się pośrodku jej twórczości.

Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone 
   
    

6 komentarzy:

 1. Mam tę książkę i na pewno w wolnej chwili do niej zajrzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z pewnością będę chciała przeczytać - lubię twórczość Croft.

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy autor w swoim dorobku miewa lepsze i gorsze książki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam już tą książkę kilka razy na blogach, ale nie miałam jeszcze okazji się z nia zapoanznać. Kusił mnie tytuł, ale widzę, że jednak słabo wypada. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jest to mój ulubiony klimat książek, ale twoja recenzja sprawiła, że z chęcią sięgną po ten tytuł

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że czujesz się nieco zawiedziona tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń