Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 15 stycznia 2022

,,Nie jest za późno" Agnieszka Olejnik

 ,,Nie jest za późno"


Agnieszka Olejnik to doskonała autorka zarówno książek dla młodzieży, jak i dorosłych. Jej najnowsza książka ,,Nie jest za późno" porusza temat nastoletnich wspomnień.

Pierwsza miłość, miłosne uniesienia, nieśmiały dotyk dłoni, ust... W małej miejscowości Nosiszyn także nastoletnie uczucie nie omija maturzystów. Anika Więcek, ,,wycacana" dziewczyna z dobrego domu nie muli liczyć się z pieniędzmi. Nie zawsze jednak tak było, ojciec przeżywał zawodowy kryzys, dopiero od kilku lat biznes prosperował więcej niż świetnie. Przyjaciółki Aniki były bardzo przebojowe, nie oszczędzały na drogich ubraniach i dodatkach. 

Całkowitym przeciwieństwem był Bruno Mazur, uczeń technikum gastronomicznego. Nosił znoszone używane ubrania, jego życie towarzyskie i kulturalne praktycznie nie istniało. Sam opiekował się schorowaną matką, marząc nie o tym, by pójść na studia, lecz by jej stan wrócił do stanu sprzed ,,wypadku". Zupełnie różni, a jednak tak podobni. Anika i Bruno odkrywają co to znaczy pierwsza młodzieńcza miłość. Nie potrafią oderwać od siebie oczu do pewnego czasu.

Agnieszka Olejnik stworzyła doskonałą publikację, od której nie sposób się oderwać. Przeplatane losy współczesne i sprzed 5 lat. Narracja prowadzona z punktu widzenia Aniki za chwilę przemienia się we wspomnienia Brunona. Pełna napięcia, elektryzującego uczucia, jakie połączyło tych dwoje nastolatków. Gniew, żal, nadzieja, te emocje pojawiały się przez cały utwór. Nie sposób nie trzymać kciuków, tylko czy tylko one będą wystarczające?

,,Nie jest za późno" to powieść pełna pasji, ekspresji, idealna, by wrócić we wspomnieniach do czasów, kiedy sami mieliśmy kilkanaście lat. Pozycja obowiązkowa dla każdego nastolatka. Miłość czeka za rogiem, teraz czas na lekturę. 

Moja ocena: 5,5/6  

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Znak

9 komentarzy:

 1. Jaka zachęcająca recenzja. Mam wielką ochotę na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozycje Obowiązkowe15 stycznia 2022 10:24

  Znak wydaje świetne książki, ładna recenzja. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak znajdę wolniejszą chwilę, to chętnie sięgnę po powyższy tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś słyszałam dużo dobrego o tej autorce, ale jakoś jeszcze nie zapoznałam się z jej twórczością.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem potrzebuję takich lekkich lektur, zapisuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł chętnie podsunę mojej młodzieży pod rozwagę, powinien ją zainteresować, ciekawie się zapowiada. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie przeczytam tę powieść. Lubię twórczość autorki, dlatego w wolnej chwili na pewno sięgnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 8. postaram się przeczytać ją. jak tak zachęcająca

  OdpowiedzUsuń
 9. Z chęcią skuszę się na tę książkę, lubię twórczość autorki.

  OdpowiedzUsuń