Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 2 stycznia 2022

,,Kołderkowe bzdurki dla syna i córki" Agnieszka Frączek

 ,,Kołderkowe bzdurki dla syna i córki" 


Jestem wielką miłośniczką skocznych utworów dla dzieci, więc postanowiłam skusić się na audiobook ,,Kołderkowe bzdurki dla syna i córki".

Twórczość Agnieszki Frączek bardzo dobrze kojarzę. Jej wiersze są ciekawe, krótkie i można się w nich zasłuchać. Nie ma więc się czemu dziwić, że ich nagrania podjęły się Małgorzata Kożuchowska z Beatą Przybyłek.

Po włączeniu płyty mamy 26 średniej długości nagrań - po kilka minut. Całość słucha się bardzo przyjemnie zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Są wierszyki, które spodobały mi się bardziej i takie, które mniej, jednak wszystkie są niezwykle rytmiczne.

,,Kołderkowe bzdurki dla syna i córki" Agnieszki Frączek zostały wydane w formie audio za 45 zł. Na pewno można trafić na jakąś okazję cenową i podarować dziecku w roli prezentu.

Moja ocena: 5/6      
     
Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Buka
 

11 komentarzy:

 1. Ciekawa jestem czy moja córka słuchała by takich piosenek i wierszy. Lubi patrzeć na bajki w tv lub książkach, a tutaj musiałaby skupić się tylko na słuchaniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka aktywność fantastycznie rozwija wyobraźnię, na pierwszy plan wysuwa się kreatywność a nie odtwórczość. :)

   Usuń
 2. Na prezent to rzeczywiście fajny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że takie historyjki do słuchania są fajną opcją do snu. Mnie zawsze usypiały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My tego typu nagrania wykorzystywaliśmy do słuchania podczas jazdy samochodem, dzieciakom mnie się chciało rozrabiać. ;)

   Usuń
 4. Wygląda przyjaźnie, chociaż to już nie te czasy, kiedy miałabym w domu odtwarzacz płyt.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sprawdzony pomysł dla młodych miłośników różnych opowieści, w formie wierszyków do zapamietania czy piosenek do nucenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno sprawdzi się na długie popołudnia żeby pobawić się, potańczyć z dzieckiem, to bardzo przyjemna forma spędzania czasu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Audio jest naprawdę ciekawym pomysłem na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale śliczna książeczka. Myślę, że mojemu synkowi by się bardzo spodobała ta pozycja.

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja córka ostatnio bardzo lubi słuchać takich rzeczy i świetnie się przy tym bawi tańcząc i śpiewając.

  OdpowiedzUsuń