Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 27 grudnia 2021

,,Kajtek Niesforek" Krzysztof Żaryn


Dość często sięgam po takie książki, więc nie mogłam przejść obojętnie obok tego wydania.

Poznajemy 5-osobową rodzinę. Rodzice, dwójka synów i córka na pewno nie mogą narzekać na nudę. Narratorem został ośmioletni Kajtek, który w zabawny sposób relacjonował ich rodzinne perypetie, a na brak ciekawych zdarzeń nie mogli narzekać.

Myślę, że jest to świetna lektura nie tylko dla dzieci, ale także idealnie sprawdzi się na różne okazje w roli prezentu i podczas rodzinnego czytania. Przygody Kajtka i jego rodziny wywołają także uśmiech na twarzach opiekunów młodych odbiorców.

Rozdziały są średniej długości. Lekturę można sobie rozłożyć na dłuższy okres czasu, po kolei np. codziennie poznając kolejne perypetie głównych bohaterów. Ja z całością zapoznałam się na raz, gdyż dla dorosłego lektura nie jest zbyt obszerna.

,,Kajtek Niesforek" to świetna lektura dla osób w różnym wieku. Z zabawnymi zdarzeniami z życia tej rodziny nie można się nudzić.

Moja ocena: 5/6  

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Novae Res
 

7 komentarzy:

 1. Fajnie, że jest to lektura dla osób w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka fajna książeczka. Chętnie do niej zajrzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie skuszę się na tę pozycję w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że mój syn mogłby zainteresować się tą książką. czytał podobną serię i był zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie spotkałam się jeszcze z tą książką, ale myślę, że jakby mój synek był starszy, to bym mu ją kupiła.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama takich książek dla siebie nie czytam, a moja córka chyba nie byłaby zbyt zainteresowana bo jest mała i lubi jak jest dużo kolorowych obrazków

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o niej, ale brzmi ciekawie. To jeszcze za poważna dla Potworków, ale sprawdzę i najwyżej książka poczeka. ;)

  OdpowiedzUsuń