Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 14 listopada 2021

Gra Ubongo Lines

 Gra Ubongo LinesPogranie w gry to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Nadchodzą długie zimowe wieczory, więc warto mieć coś w zapasie. Słyszałam wcześniej o grze Ubongo, ale nie miałam okazji w nią pograć. Postanowiłam skusić się na Ubongo Lines.

Gra jest spakowana w duże pudełko, sztywne, więc nie ma problemu z tym, że od razu się popsuje. W środku nic nie jest w powietrzu, wszystko ma swoje przegródki. W grę jednocześnie może grać 4 graczy. Każdy wybiera sobie 8 klocków w wybranym przez siebie kolorze. Do dyspozycji mamy także karty z układankami w czterech poziomach trudności. Najłatwiejsze są zielone, a najtrudniejsze czerwone. Na tekturce układamy kryształy, a resztę wkładamy do woreczka.

Karta z jedną układanką znajduje się na środku stołu. Wszyscy gracze mają za zadanie ułożenie jej ze swoich klocków. Gdy pierwsza osoba skończy pozostałe mają minutę na dokończenie co odmierza dołączona do zestawu klepsydra. Po 9 rundach wygrywa ta osoba, która miała najwięcej kryształów.

Gra Ubongo Lines z całą pewnością jest przede wszystkim skierowana na logiczne myślenie i dobrą zabawę. Duże pudełko i ciekawa rozgrywka sprawia, że z powodzeniem można zagłębić się w tę grę  z dziećmi od 8 roku życia.


 

Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

9 komentarzy:

 1. Taka gimnastyka umysłu przydaje się każdemu.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo lubię wszystkie gry z tej serii, więc to kolejna propozycja do zagrania :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam mniejszą wersję tej gry w pomarańczowym opakowaniu i dobrze się przy niej bawimy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie gry na jesienną porę są po prostu wskazane.

  OdpowiedzUsuń
 5. To idealna gra na bardzo długie, jesienne wieczory. Chcę po nią sięgnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam tę grę tylko ze słyszenia nie jestem miłośniczką planszówek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne są takie gry, na długie wieczory idealne by w fajny sposób spędzić razem miło czas :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Sama chętnie pograłabym w tę grę.

  OdpowiedzUsuń