Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 24 października 2021

,,Dziewczyna z gór. Śniegi. Tom 2" Małgorzata Warda

,,Dziewczyna z gór. Śniegi" 


Po skończeniu pierwszego tomu przystąpiłam do lektury jego kontynuacji. Byłam bardzo ciekawa co wydarzy się dalej.

Zaginiona, a właściwie porwana i już dorosła kobieta wróciła do domu, do swojej matki, jej męża. Nadal jednak nie wiedziała co stało się z Jakubem. Była przekonana, że mógł przeżyć, jednak szeptucha do której się udała nie pozostawiała jej złudzeń. Czy Nadia się poddała? Jaki był los Jakuba - czy faktycznie zmarł z wyczerpania?

Gdy sięgałam po tę serię byłam przekonana, że będzie składała się tylko z dwóch tomów. Tymczasem okazało się, że w przygotowaniu jest jeszcze część trzecia. To wydanie skupia się przede wszystkim na poszukiwania Jakuba przez Nadię, kontakcie z wilczycą, zwierzęciem, którym zawodowo interesowała się matka Kuby.

Styl autorki jest bardzo plastyczny. Całość czyta się naprawdę sprawnie. Oba tomy są ciekawe, cały czas jednak raczej jedną niewiadomą pozostaje to, co przeżył Kuba w rodzinach zastępczych i dlaczego tak się działo. Być może zostanie to bardziej rozwinięte w kolejnej części. Poza tym ciekawe jest dlaczego Nadia, gdy już mogła nie wróciła do matki.

,,Dziewczyna z gór. Śniegi. Tom 2" Małgorzaty Wardy należy czytać koniecznie ze znajomością tomu pierwszego, by w pełni zrozumieć fabułę.

  Moja ocena: 5/6     

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Prószyński i S-ka.

18 komentarzy:

 1. Moja znajoma bardzo zachwala tę serię, wciągnęła ja w kilka godzin i nie mogła się oderwać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu, więc wszystko przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię książki, które mają swoją kontynuację. Jak książka mnie wciągnie to zawsze na koniec mam niedosyt i chętnie sięgam po kolejne części

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja zawsze czekam na całą serię, bo bardzo nie lubię czekać na kolejne tomy ;-)

   Usuń
  2. Kiedyś tak robiłam, czekałam aż cała seria będzie na półce, ale przekonałam się, że wiele ciekawych przygód czytelniczych mnie omijało, bo nie udało się skolekcjonować wszystkich tomów.

   Usuń
 4. Świetnie, że drugi tom nie odbiega jakością od pierwszego. Niestety nieczęsto się to zdarza i zazwyczaj kontynuacje kuleją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciekawe z czego to wynika, czy to dlatego, że czytelnik zna już swiat i drugi tom jest mniej zaskakujący, czy może rzeczywiście drugie tomy są gorsze

   Usuń
 5. Jak widzę, kolejna pozytywna recenzja książki Małgorzaty Wardy. Zaintrygowana jestem bardzo i jak wspomniałam, książka ląduje na liście czytelniczej.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie znam pierwszego tomu, ale może znajdę dla tej serii czas w zimowe wieczory :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam okazji poznać pierwszej częsci, ale nie do końca czuję się zainteresowana tą serią, więc tym razem to nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Achaaa, a więc to jest drugi tom! A ja głupi myślałem, że wznowienie i nie dodałem na półkę Legimi. Pędzę naprawić swój błąd :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę, że tak samo dobra ocena jak przy jedynce. Koniecznie muszę przeczytać te dwie książki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Będę musiała koniecznie sięgnąć po oba tomu, bo bardzo mnie zainteresowała ta seria :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu, ale postaram się nadrobić zaległości

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwszy raz słyszę o tej książce, muszę koniecznie zapoznać się z pierwszym tomem :)

  OdpowiedzUsuń
 13. nie znam tej serii, ale chyba się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam w planach oba tomy, jestem ich ogromnie ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 15. Muszę sobie odpuścić, niestety brak mi czasu na takie książki. Wybieram teraz tylko te tytuły, które naprawdę mnie ciekawią

  OdpowiedzUsuń