Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 24 października 2021

,,Dziewczyna z gór. Tropy. Tom 1" Małgorzata Warda

,,Dziewczyna z gór. Tropy"


Dawno nie czytałam nic Małgorzaty Wardy, więc postanowiłam skusić się na jej nową serię. ,,Dziewczyna z gór. Tropy. Tom 1" to początek cyklu, od razu zostały wydane dwa tomy.

Jakub wychowywał się w rodzinach zastępczych, gdzie nie był traktowany najlepiej. Po pewnym czasie trafił do, wydawałoby się, kochającej rodziny, jednak zdarzyło się coś co sprawiło, że został odesłany. Po latach Jakub został posądzony o porwanie nastoletniej dziewczynki. Dlaczego tak postąpił?

Pozycja przeplata teraźniejszość z przeszłością. Z racji tego, że jest to pierwsza część nie wszystko zostało wyjaśnione. Niektórych wątków i faktów można się domyślić nieco za wcześnie. Styl autorki jest jednak bardzo plastyczny i szybko można zapoznać się z tą publikacją. Na rynku jest dostępny tom drugi i trzeci w przygotowaniu.

,,Dziewczyna z gór. Tropy. Tom 1" Małgorzaty Wardy na ten moment za wiele nie wyjaśnia, a jedynie nakreśla główną myśl tej serii.

  Moja ocena: 5/6     

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Prószyński i S-ka.
 

11 komentarzy:

 1. Widziałam tę pozycję, ale nie miałam okazji czytać. Dużo dobrego o niej słyszałam, mam na liście.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa recenzja, zachęca do przeczytania książki. Najlepiej się czyta całą serię od razu

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie zabieram się za lekturę i mam nadzieję, że książka mi się spodoba. Pisarkę ogólnie bardzo lubię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja koleżanka bardzo poleca tę serię, a widzę, że Tobie również się spodobała. Chyba się skuszę i zapiszę tę pozycję na mojej liście czytelniczej.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem, czy jest to seria dla mnie, jeśli miałabym ją czytać to od razu w calości

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejna seria, która przyjemnie umili czas miłośnikom takich przygód czytelniczych. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że mogłabym się świetnie bawić przy tej książce. Poczekam, aż zostaną wydane wszystkie tomy i sobie ją sprezentuję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wysoko oceniasz, to może się słyszę na tą książkę. Zapowiada się bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się naprawdę ciekawa seria, którą z przyjemnością poznam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawa seria, z wielką przyjemnością po nią sięgne w wolnym czasie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Autorki nie znam, więc i jej książki są dla mnie nowością. Może kiedyś skuszę się i coś przeczytam, aby ocenić czy spodoba mi się pióro Pani Małgorzaty

  OdpowiedzUsuń