Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 28 października 2021

,,Czas łaski" John Grisham

 ,,Czas łaski"

 John Grisham stworzył naprawdę wiele pozycji, jednak ja dopiero teraz częściej sięgam po jego twórczość. 

Sprawa była jasna od samego początku. Chłopak zabił mężczyznę, z którym mieszkał gdyż ten pobił jego matkę i oboje z siostrą byli przekonani, że ta nie żyje. Sprawę dodatkowo komplikował fakt, że zamordowany był zastępcą szeryfa i nieważne jaki nie byłby wymiar kary, pewne osoby musiały być z niego zadowolone. Czy wyrok był pomyślny dla chłopaka?

Nie czytałam poprzednich tomów serii i w niczym mi to nie przeszkadzało. Pozycja jest naprawdę obszerna, czcionka dość drobna. Całość jednak jest tak ciekawie napisana, że nie mogłam oderwać się od tej książki. Od samego początku wciągnęłam się w tę lekturę i byłam ciekawa jej zakończenia.

Podoba mi się to, że co jakiś czas wychodzą na jaw nowe fakty, zakończenie także jest zaskakujące. Fabuła nie skupia się tylko na tej sprawie, są też inne wątki poboczne, które sprawiają, że całość czyta się jeszcze lepiej.

,,Czas łaski" Johna Grishama to trzeci tom serii, który można czytać jako oddzielną całość. Bardzo miło spędziłam czas z tą obszerną lekturą.

Moja ocena: 5.5/6        
     
Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu  

 

11 komentarzy:

 1. Mam za sobą kilka utworów John Grishama, które czytało się bardzo dobrze. Może i ja powinnam zacząć czytać coraz częściej jego utwory?

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że fabuła tak mocno zaskakuje. Chętnie przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super ze fabuła książki cały czas zaskakuje co jak co ale taka pozycja moze wciągnąć
  Sama nie lubię takich monotonnych książek

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że nie trzeba znać poprzednich tomów serii, jestem ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że bardzo dobra ocena. Myślę, że mogłaby mi się ta książka bardzo spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomimo wysokiej oceny nie jestem pewna, czyb to książka dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze nigdy nie słyszałam o książkach tego autora. Muszę przyznać że mnie nie za specjalnie ona zainteresowałą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest to kisiążka właśnie dla mnie. Muszę ją mieć czemu nie. Bedzie mi się ją dobrze czytało. Wysoka ocena jest dobrym atutem.

  OdpowiedzUsuń
 9. chyba to jest ten moment, kiedy czas skusić się na jego twórczość :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiem że książki Grishama zbierają multum pozytywnych recenzji, ale ja jakoś jeszcze nie miałam okazji sięgnąć po jego twórczość. Może kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie miałam okazji czytać twórczości tego autora, jednak wiem, że raczej nie sięgnę po żadną książkę. Nie wpisuje się w mój gust czytelniczy.

  OdpowiedzUsuń