Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 13 września 2021

,,Śmierć na Zanzibarze" Katarzyna GacekDawno temu czytałam którąś z książek Katarzyny Gacek. Tym razem zapoznałam się z którymś tomem serii, jednak w niczym nie przeszkadzało to w lekturze. Główna bohaterka postanowiła wybrać się z matką na Zanzibar w zastępstwie jej partnera, który złamał nogę. Kobiecie wydawało się, że będzie tam tylko odpoczywać, jednak bardzo szybko doszło do śmierci jednej z wczasowiczek. Książka jest naprawdę lekka, niespecjalnie porywająca, jednak miło spędziłam z nią czas i nie mogłam narzekać na nudę. Na plus jest to, że nie trzeba znać poprzednich tomów, by móc się z nią zapoznać.

Moja ocena: 5/6    

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone 

  

10 komentarzy:

 1. Dobrze, że nie trzeba znać poprzednich tomów, by móc zapoznać się z powyższą publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może być to ciekawa pozycja, na którą warto zwrócić uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawi mnie klimat tej książki. DOpisuję do swojej listy, choć zastanowiło mnie, dlaczego nie jest porywająca? Klaudia J

  OdpowiedzUsuń
 4. "Książka jest naprawdę lekka, niespecjalnie porywająca, jednak miło spędziłam z nią czas i nie mogłam narzekać na nudę" - czyli jednak zaciekawiła Cię ta pozycja skoro nie mogłaś narzekać na nudę:) Taki lekki kryminał. Ciekawe, ciekawe:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może się skuszę. Lubię bowiem tego typu klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaciekawił mnie Zanzibar, ale zdaje się, że klimatu wyspy jest tam niewiele.

  OdpowiedzUsuń
 7. słyszałam o tej książce, jak widzę warto po nią sięgnąć :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam na urlopie :) w sumie po lekturze nią miałam o niej zbyt wiele do powiedzenia. Przeszła bez echa, można powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie jest to do końca książka po którą ja chce sięgnąć. Podobne tematyki próbowałam i nie do końca do mnie przypadły.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przyznam, że lekko mnie denerwują tasiemcowate serie, które łączy na przykład postać detektywa. Czy ta również do takich należy?

  OdpowiedzUsuń