Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 27 sierpnia 2021

,,Wiek paradoksów" Natalia Hatalska

 ,,Wiek paradoksów" 

Natalia Hatalska w gronie influencerów i nie tylko zajmuje ważną pozycję. Byłam ciekawa tej książki. 

Jak zapewnia autorka, od technologii i urządzeń już nie da się uciec. Jesteśmy od niej zależni na każdym kroku. Firmy pod pozorem pomocy zbierają o nas dane nawet dzięki urządzeniu do pomiaru snu. Nie da się już od tego uwolnić, jesteśmy skazani na to co dzieje się wokół nas. Urządzenia elektroniczne na przestrzeni lat zdominowały nasz świat.

Natalia Hatalska wspomina o influencerach, którzy reklamują produkty i przestali wspominać o tym, że jest to płatna reklama. Przeciętny odbiorca ma więc wrażenie i jest przekonany o tym, że dana osoba jest z produktu czy usługi bardzo zadowolona. Niekoniecznie jednak musi tak być, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę.

Wiele osób dotyka także lęk przed tym, że coś nas ominie ze świata wirtualnego. Budzimy się i zasypiamy korzystając z telefonów, jako ludzie mamy lepsze relacje w świecie online niż poza nim. Jesteśmy zafascynowani idealnym światem znanych osób, zapominając o tym, że to tylko urywki, kreacja.

To tylko niewielka ilość zagadnień, które Natalia Hatalska poruszyła w swojej obszernej publikacji. Bardzo dużo jest tutaj przypisów, które poruszają dodatkowe zagadnienia. Jak zapewnia autorka, pozycję można czytać rozdział po rozdziale lub na wyrywki według potrzeby.

,,Wiek paradoksów" Natalii Hatalskiej to pozycja dla każdego z nas, jej tematyka dotyka bowiem wszystkich jako ludzi. Na pewno znajdzie swoich zwolenników i nie warto pomijać jej w czytelniczym planie.

Moja ocena: 5/6    
 
Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak  

14 komentarzy:

 1. Przyznam, że zupełnie nic nie wiem na temat ani autorki, ani jej działalności, pierwszy raz stykam się z tym nazwiskiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeraża mnie zbieranie informacji przez różne firmy, jak tylko kupię dowolną rzecz przez internet, natychmiast dostaję mnóstwo reklam związanych z jej tematyką, a to zaledwie fragment wierzchołka góry lodowej..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niestety smutna prawda. Kupisz cokolwiek, to potem Cię prześladuje. :/

   Usuń
  2. człowiek uczy się wykorzystywać każdą okazję, niestety internet wykorzystuje się do zarabiania pieniędzy

   Usuń
 3. Choć nie kojarzę tej influencerki, to książę chętnie bym poznała. Myślę, że może być ciekawa dla wielu osób.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niedawno ta książka do mnie dotarła. Jestem jej bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przerażające jest to w jaki sposób firmy zbierają dane o swoich klientach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawde ciemawa tematyka. Niestety technologia otacza nas doslownie wszedzie,czasem nawet sobie z tego nie zdajemy sprawy

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że może być ciekawa dla wielu osób. Miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
 8. Coś w tym jest, że ciężko żyć bez technologii. Zwłaszcza w obecnym świecie pracy zdalnej choćby.

  OdpowiedzUsuń
 9. Aktualny problem, który dotyka coraz więcej ludzi...

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie kojarzę autorki, ale temat, który podjęła wydaje się ciekawy, więc może w wolnej chwili przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie słyszałam o tej książce. Nie kojarzę autorki. Możliwe, że się za nią rozejrzę.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 12. Zainteresowała mnie ta książka. Chętnie bym po nią sięgnęła.

  OdpowiedzUsuń