Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 5 sierpnia 2021

,,Kocia Szajka i ucho różowego jelenia" Agata Romaniuk Agata Romaniuk nie próżnuje i na rynku pojawił się drugi tom o kociej szajce, czyli ,,Kocia Szajka i ucho różowego jelenia".

Kocia Szajka tym razem miała kolejne nie lada zadanie do wykonania. Okazało się, że różowy jeleń stracił ucho i należało tę sprawę rozwiązać. Podejrzanych było aż troje, więc mieli łapki pełne roboty. Czy udało się znaleźć prawdziwego sprawcę?

Akcja tej detektywistycznej publikacji dla dzieci i młodzieży toczy się w Cieszynie. Na zakończenie możemy zobaczyć plan miasta, a w międzyczasie poczytać kilka cieszyńskich słów. Pomysł na fabułę na pewno jest ciekawy, a zakończenie i ogólne przesłanie tej pozycji zasługują na uznanie.

,,Kocia Szajka i ucho różowego jelenia" Agaty Romaniuk można czytać jako oddzielną całość lub poprzedzić jej lekturę tomem pierwszym. Tekstu jest sporo, jednak kolorowe ilustracje zajmują także bardzo dużo miejsca.


 Moja ocena: 5.5/6     

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone  
   
  

11 komentarzy:

 1. Lubię sporo ilustracji w książkach jak w tej o której wspominasz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieci na pewno zainteresuje i wciągnie taka historyjka. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie :) Coś w sam raz dla młodych fanów detektywistycznych i kryminalnych klimatów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak czytam "Kocia Szajka", to jako zdeklarowana Kociara, sama mam ochotę sięgnąć po tę książkę :D Podobają mi się też ilustracje, bo są bardzo oryginalne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oba tomy są naprawdę świetne. Czekam na kolejne przygody Kociej Szajki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że to bardzo ciekawa seria dla dzieci. Super.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię, gdy mimo kontynuacji dane historię można czytać każdą z osobna. Ilustrację przepiękne, na pewno przyciągają oko czytelnika.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książki z ilustracjami są naprawdę ciekawe, dziecko może wyobrazić sobie akcje czy bohaterów ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta detektywistyczna seria zapowiada się interesująco, dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawa książeczka. Uwielbiam czytać bajki mojemu synowi, a ta mnie szczególnie zaciekawiła. Hmm co się stało z uchem Jelenia?

  OdpowiedzUsuń
 11. nie wiem, czy to książka dla nas, ale chętnie bym się przekonała :-)

  OdpowiedzUsuń