Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 17 lipca 2021

,,Samotna" Lisa Gardner

 ,,Samotna" 


Lisa Gardner to płodna autorka, w Polsce obecnie jest wznawiany jej cykl kryminalny.

Tak naprawdę nie było wiadomo, czy sprawa, która toczyła się przed oczami strzelca miała pokrycie w rzeczywistości. Snajper Bobby był przekonany, że kobieta z dzieckiem znajdowali się w niebezpieczeństwie, dlatego oddał strzał do jej męża. Teraz jego sytuacja była niejasna, gdyż nie było wiadomo, czy Catherine nie uknuła tej intrygi.

Z zainteresowaniem zagłębiłam się w pierwszy tom kryminalnej serii Lisy Gardner. Mniej więcej wiedziałam czego mogę się spodziewać, gdyż wcześniej czytałam jej dwie inne książki. Lektura początkowo nie zapowiada aż tak emocjonującej przygody, pełnej kłamstw, tajemnic i niedopowiedzeń.

Autorka już w pierwszej części cyklu stworzyła historię, która im dalej w nią brniemy, tym więcej znaków zapytania stawia przed czytelnikiem. Tak naprawdę do samego końca nie wiemy jak to wszystko się potoczy, a niektórych faktów możemy dowiedzieć się pewnie także w kolejnych tomach.

,,Samotna" Lisy Gardner to ciekawe kryminalne spotkanie, w którym nic nie jest jasne od samego początku, a im dalej, tym więcej niedopowiedzeń. Jeśli lubicie niebanalne kryminalne lektury to ta przypadnie Wam do gustu.

Moja ocena: 5/6      
     
Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu  

 

13 komentarzy:

 1. Pierwszy tom serii zapowiada się świetnie. Lubię takie historie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię czasami zrobić sobie przerwę od obyczajówek i wskoczyć do kryminału :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazwyczaj sięgam po obyczajówki i to polskich autorów, ale od czasu do czasu lubię sięgnąć po coś innego. Chętnie przeczytam tą książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czuję, że mogałbym się wciągnąć w intrygę zaserwowaną w tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam cztery ostatnie tomy cyklu, pora wreszcie sięgnąć po pierwszy

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiem o tej książce mojej koleżance.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio zastanawiałam się nad tą książką i wydała mi się trochę banalna. Ale 5/6 to wysoko, może
  dostanie jeszcze jedną szansę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzadko sięgam po thrillery, ale dla dobrej lektury mogę zrobić wyjątek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się interesująco, tajemniczo,,,rzadko mam czas na czytanie takich książek jednak kto wie...może w podróży sięgnę właśnie po tę...Pati

  OdpowiedzUsuń
 10. Z doswiadczenia wiwm,ze autorka musi siw najpierw rozkrecic,wiec poczatek nie powqla :)

  OdpowiedzUsuń
 11. WOW! a ja własnie czytam to na Legimini :)

  OdpowiedzUsuń
 12. nie jest to mój klimat, ale na pewno powiem o tym tytule mojej mamie :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Książka już czeka na półce na spotkanie, jestem jej bardzo ciekawa, wysoka nota, zatem bardzo dobrze się zapowiada. :)

  OdpowiedzUsuń