Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 24 lipca 2021

,,Morderstwo tuż za rogiem" Zofia Małopolska,,Morderstwo tuż za rogiem" Zofii Małopolskiej to książka napisana 13 lat temu i warto mieć to na względzie przy zapoznawaniu się z tą książką.

Powrót policjanta po latach do miasta, w którym się juczył mogło wiązać się z różnymi emocjami. Spotkanie z dawną nauczycielką, znalezienie zmarłego mężczyzny bez znajomości jego tożsamości, ustalenie jej, to wszystko sprawiło, że miał co robić.

Pozycja nie jest porywająca od początku do końca, jednak na pewno czyta się ją sprawnie. Nie jest to powieść w której na pierwszy plan wychodzi napięcie, jednak, jak już wspomniałam, należy pamiętać o tym, że od jej napisania minęło już kilkanaście lat. Na pewno dla mnie zakończenie okazało się zaskakujące.

,,Morderstwo tuż za rogiem" Zofii Małopolskiej to jedna z tych lektur, z którymi można się zapoznać sprawnie i pewnie tak samo szybko o niej zapomnieć, jednak nie odradzam Wam tej lektury.

Książkę otrzymałam na spotkaniu A może nad morze? Online!

16 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam, że istnieje takie nazwisko jak Małopolska. Myślałam, że tylko w geografii ta nazwa funkcjonuje hehehe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno warto brać pod uwagę upływ czasu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może i bym się skusiła, ale boję się, że szybko o niej zapomnę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm ja póki co się nie skuszę. Nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja chętnie bym kolejny raz przezyła, ale tyle obecnie książek na półce czeka, że czasu juz brak. :)

   Usuń
 5. Hm sam tytuł jest bardzo ciekawy i budzi mały dreszczyk grozy. Tym razem jest to idealna propozycja dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Może w ramach lekkiego przerywnika kiedyś się na nią skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Może być to ciekawa pozycja, jeżeli nie nastawiamy się na zbyt wiele.

  OdpowiedzUsuń
 8. napięcia mam az za dużo we własnym życiu więc teraz chętniej sięgam po lekkie książki bądź psychologiczne, które mnie rozwijają.

  OdpowiedzUsuń
 9. Sama okładka już mnie trochę przeraziła, czy na samą treść bym się teraz skusiła? Bardziej na jesienną porę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię nowe książki, takie kilkuletnie raczej nie zwracają mojej uwagi. Jestem zainteresowana nowościami i na nie brakuje mi czasu

  OdpowiedzUsuń
 11. czyli idealna nad Morze ;-) nie do końca dla mnie, ale wiem kogo bym z nią widziała na leżaku ;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Chętnie powróciłabym do wielu książek, które kiedyś czytałam, zwłaszcza jesli zapomnieniu uległo zakończenie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Sporo mam jeszcze książek do przeczytania, jeszcze więcej na liście do przeczytania, więc staram się wybierać moim zdaniem tylko te najlepsze książki. Ta mnie jakoś nie porwała.

  OdpowiedzUsuń
 14. Na moim stosie leży mnósteo zaległych kisążek do przeczytania. Na tą chwilę unikam słabszych książek. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 15. Kazdy okres rządzi się swoimi prawami. Również w sensie literackim. Czasem dobrze sięga się po coś napisanego według starszych standardów. Można poczuć trochę świeżości

  OdpowiedzUsuń