Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 2 lipca 2021

8 magazynów dla dzieci idealnych na lato

,,Świerszczyk Reporter 2/2021 Wydanie specjalne"


Żyrafy to bardzo sympatyczne zwierzęta, a z tego czasopisma możemy dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Na pewno poznamy tajemnicę, dlaczego żyrafa rzadko się schyla, ile czasu dziennie śpi, nie zabraknie także gry planszowej, czy łamigłówek. Do tego wszystkiego dochodzą ciekawostki o tym gatunku, szukanie różnic, dowiemy się co nieco o wędrownych pasterzach. Dowiemy się także jak krok po kroku narysować lwa i nosorożca. Na nudę nie można narzekać.


,,Świerszczyk Reporter 1/2021 Wydanie specjalne"

Czasopismo jest naprawdę bardzo ładnie wydane. Ten numer został poświęcony małpom. Dowiemy się o nich wielu pożytecznych informacji. Dodatkowo są różne zadania do wykonania - szukanie różnic, krzyżówki, odszukiwanie zaginionych elementów. Sama z przyjemnością zapoznałam się z informacjami teoretycznymi, a dzieciaki korzystające z zadań będą tym numerem jeszcze bardziej oczarowane.


,,Świerszczyk. Magazyn dla dzieci nr 5"


Przeniesienie się do świata filmu może być łatwiejsze niż się wydaje. Z przyjemnością dzieci uczynią to dzięki temu numerowi czasopisma. Nie brakuje sporej ilości utworów literackich, z którymi można zapoznać się w dowolnej kolejności. Autorzy pomyśleli także o grze planszowej i różnych zadaniach do wykonania. Cały magazyn opiera się na filmowej tematyce. Na pewno jest co robić, a pytania do przeczytanych tekstów sprawiają, że odbiorca jeszcze bardziej musi skupić się na danej lekturze.


,,Świerszczyk. Magazyn dla dzieci nr 6"


Labirynt, dorysowywanie obrazka, szukanie przedmiotów, dużo opowiadań i wierszy, możliwość rysowania motyla krok po kroku, gra planszowa, labirynty, ciekawostki, krzyżówka, szukanie różnic. Z tym numerem magazynu, podobnie zresztą jak z innymi, na pewno nie można się nudzić. Ta gazetka została poświęcona owadom i na brak różnorodnych zadań nie można narzekać. Całość pochłonie dziecko na długie godziny.,,Świerszczyk. Magazyn dla dzieci nr 7"


Archeologia to bardzo ciekawa nauka o przeszłości i jednocześnie stała się głównym tematem tego czasopisma. Możemy przeczytać opowiadania, wiersze, pokolorować obrazek zgodnie z wzorem, poszukać przedmiotów. Nauczymy się także rysowania wielbłąda, poszukamy różnic, przeczytamy o archeologii i pogramy w grę planszową, którą można wyrwać ze środka magazynu. Nie zabraknie także krzyżówek, czy żartów na zakończenie. 


,,Świerszczyk. Krzyżówki i łamigłówki. Kwartalnik nr 1/2021"


To wydanie na pewno jest idealne dla tych dzieci, które lubią rozwiązywać różne zadania. Nie brakuje tutaj rebusów, krzyżówek, labiryntów, wykreślania konkretnego słowa w celu uzyskania hasła, są także obrazki z wyszukiwaniem różnic. Czasopismo jest nasycone różnymi zadaniami, pomieszanymi tematycznie, więc na pewno będzie co robić.


,,Świerszczyk. Krzyżówki i łamigłówki. Kwartalnik nr 2/2021"


Od zawsze pamiętam, że uwielbiałam czasopisma z różnorodnymi zadaniami, więc jestem pewna, że to wydanie w młodszym wieku zdobyłoby moje uznanie. Już teraz też jestem zachwycona różnorodnością zadań. Są one pomieszane tematycznie, więc dziecko na pewno się nie znudzi. W czasopiśmie nie zabrakło rebusów, krzyżówek, wykreślania danego słowa, szukania różnic, czy gry planszowej do wspólnej zabawy. ,,Świerszczyk. Krzyżówki i łamigłówki. Kwartalnik nr 3/2021"


W tym numerze, poświęconym typowo letniej porze, znajdziemy zadania związane z latem. Nie zabraknie ciekawych krzyżówek, rebusów, labiryntów, wykreślanek, szyfru. Autorzy także proponują wyrwanie i zagranie w grę zręcznościową. Zadania są poprzeplatane w taki sposób, że nie ma mowy o nudzie. Na pewno jest ich dużo, są dość różnorodne i nie można się z nimi nudzić.Wydanie specjalne „Świerszczyk Reporter” znajdziesz w kioskach, marketach i salonikach prasowych.  

 
Moja ocena: 6/6  
 
Wpis powstał w ramach współpracy.

11 komentarzy:

 1. Swierszczyki to pqmietam jeszcze za moich czasow, nie wiedziałam, ze prEtrwaja tyle Tudzież powrócą:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspominam jak fantastycznie było do nich zaglądać, moje dzieciaki również je polubiły. :)

   Usuń
 2. Bardzo dobrze, że każdy typ czasopism to inne zadania do wykonania i ciekawostki do poznania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieciaki lubią takie urozmaicenia, dla każdego dziecka coś, co sprawi mu mnóstwo radości. :)

   Usuń
 3. Ja też zawsze lubiłam takie zadania. Jakie fajne książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy dwa numery magazynu "Świerszczyk Reporter". Wspaniałe czasopismo, pełne odpowiedniej dawki wiedzy o zwierzętach. Liczę, że zbierzemy wszystko z tej kategorii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekamy na drugi numer, jesteśmy go bardzo ciekawi, też liczymy, że uda się nam skolekcjonować całość. :)

   Usuń
 5. Trzeba przyznać, ze jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie

  OdpowiedzUsuń
 6. Świerczuj znam że swojego dzieciństwa.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miłe wspomnienia zapewniał, wiele się dzięki niemu nauczyłam. :)

   Usuń
 7. Czekam na drugi numer Reportera, małpy już za nami, teraz czas na klimaty z udziałem żyrafy. :)

  OdpowiedzUsuń