Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 2 lipca 2021

,,Mistrzowie. Od Zidane’a do Mbappégo. Upadki i wzloty francuskiego futbolu" Matthew Spiro,,Mistrzowie. Od Zidane’a do Mbappégo. Upadki i wzloty francuskiego futbolu" to pozycja przeznaczona typowo dla miłośników piłkarzy.

Książka liczy sobie 420 stron, na których omówione są kariery poszczególnych zawodników na przestrzeni ostatnich 20 lat. Na pewno jest to niesamowita gratka dla tych, którzy interesują się piłką nożną, a szczególnie francuskimi piłkarzami. Sama z przyjemnością zapoznałam się z tą publikacją, poszerzając swoją wiedzę w tym zakresie.

Niezwykle przerażające jest to, że rodzice składają na barki nastolatka dalsze losy rodziny. Chłopcy wiedzą, że od ich przyszłości piłkarskiej zależy przyszłość nie tylko ich, ale też opiekunów i rodzeństwa. Ciąży na nich olbrzymia presja, której nie każdy może podołać. Dodatkowo nie ma możliwości, by każdy nastolatek stał się znanym piłkarzem.

Lektura została wydana na ładnych, białych lekko śliskich kartkach. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla miłośników francuskiego futbolu i tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Dzięki lekkiemu stylowi po książce się wręcz płynie.

,,Mistrzowie. Od Zidane’a do Mbappégo. Upadki i wzloty francuskiego futbolu" Matthewa Spiro to lekka lektura do przeczytania w wolnej chwili, obok której nie sposób przejść obojętnie.
 
Moja ocena: 5/6 
 
Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak  

10 komentarzy:

 1. Na pewno jest to niesamowita gratka dla fanów, francuskiej pilki szczegolnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kibice zawsze chętnie dowiedzą się czegoś więcej o ulubionej dyscyplinie i jej zawodnikach, mogą sprawdzić swoją wiedzę. :)

   Usuń
 2. Bardzo lubię football, ale jakoś za francuskim nie przepadam za bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłośnicy francuskiego footballu na pewno wiele wyniosą z tej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie dla miłośników tej dyscypliny sportowej, z pewnością będą zadowoleni z możliwości jej poznania. :)

   Usuń
 4. Myślę, że dla fanów sportu to nie lada gratka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jest to książka dla mnie, ale myślę, że mój brat mógłby być nią zainteresowany.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 6. W tej lekturze za nic się nie odnajdę, piłka nożna na końcu moich zainteresowań sportowych. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem ciekawa tego wydania, piłka nożna fascynuje mnie już od dłuższego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lektura obowiązkowa dla miłośników piłki nożnej. Na pewno nie będą się przy niej nudzić.

  OdpowiedzUsuń