Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 7 marca 2021

,,Terror" Max CzornyjMax Czornyj szturmem wszedł na polski rynek i w bardzo krótkich odstępach czasu możemy zapoznawać się z jego kolejnymi powieściami.

Tym razem akcja skupia się w Warszawie wokół ataku terrorystycznego, do którego dojdzie w nieznanym miejscu przez nieznanego sprawcę. Sprawą zajmuje się policja, która stara się namierzyć sprawcę zanim dojdzie do nieszczęścia. Czy uda się zapobiec tragedii?

Z książką zapoznałam się bardzo sprawnie. Autor, jak zwykle, doskonale stopniuje napięcie i stara się odwrócić uwagę czytelnika od zaskakującego zakończenia. Atak terrorystyczny został bardzo ciekawie skonstruowany, kilka wątków idealnie się ze sobą łączy.

,,Terror" to pozycja do przeczytania na jeden raz, z którą można przyjemnie spędzić czas, próbując odgadnąć jej zakończenie.

 Moja ocena: 5/6
      
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

7 komentarzy:

 1. Jeśli będę miała okazję to na pewno zajrzę do tej książki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takie klimaty czytelnicze i ja chętnie się zapuszczam. :)

   Usuń
 2. Nie nadążam z czytaniem jego książek, sporo tytułów mam do nadrobienia. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam jeszcze nic tego autora, jednak kiedyś chciałabym spróbować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tego autora, na razie odpoczywam też od literatury sensacyjnej. Lubię natomiast to wydawnictwo, więc myślę, że książka musi być co najmniej OK :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na razie na mojej półce czekają inne książki autora,ale postaram się o niej pamiętać.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń