Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 19 marca 2021

„Świerszczyk Reporter” Wydanie specjalne

„Świerszczyk Reporter” Wydanie specjalne


Bardzo lubię zapoznawać się z magazynami przyrodniczymi, dlatego ucieszyła mnie informacja, że 11 marca premierę będzie miał „Świerszczyk Reporter” Wydanie specjalne.

Czasopismo jest naprawdę bardzo ładnie wydane. Ten numer został poświęcony małpom. Dowiemy się o nich wielu pożytecznych informacji. Dodatkowo są różne zadania do wykonania - szukanie różnic, krzyżówki, odszukiwanie zaginionych elementów. Sama z przyjemnością zapoznałam się z informacjami teoretycznymi, a dzieciaki korzystające z zadań będą tym numerem jeszcze bardziej oczarowane.

Na uwagę zasługuje także cena. Niecałe 15 złotych, a w prenumeracie niecałe 9 złotych to tak przystępny wydatek, że nie ma się nad czym zastanawiać. Mimo tego, że małpy są tematem przewodnim dowiemy się także o wyglądzie ludzkich palców, a także co nieco o innych zwierzętach.

W magazynie znajduje się także gra, w którą można sobie pograć w wolnym czasie w gronie rodzinnym/z innymi dziećmi. Ja jestem naprawdę zadowolona z wydania i informacji zawartych w tym numerze. Kolejne dwa ukażą się jeszcze w tym roku - w lipcu i październiku.Wydanie specjalne „Świerszczyk Reporter” znajdziesz w kioskach, marketach i salonikach prasowych. 

 
Moja ocena: 6/6  
 
Wpis powstał w ramach współpracy.

8 komentarzy:

 1. Spodobał mi się ten przyrodniczy magazyn, mnóstwo wiedzy i zabawy, jak na małpią ciekawość i małpie figle przystało. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To na pewno fajne wydanie. Spodobałoby mi się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem po lekturze tego magazynu i jest bardzo ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam tą gazetę jeszcze za małolata. Jestem w lekkim szoku, że nadal jest wydawana.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię "Świerszczyki", moje dzieci do niedawna czytały, ale już trochę wyrosły. Ten numer może im się jednak spodobać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fantastyczny pomysł na rozbudzanie przyrodniczej ciekawości wśród najmłodszych czytelników. :)

   Usuń
 6. Świerszczyka pamiętam jeszcze z moich lat młodości, z chęcią zapoznam go z moimi dziećmi 😉

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam okazję widzieć na żywo, bardzo ciekawy magazyn.

  OdpowiedzUsuń