Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 22 marca 2021

,,Mój cień jest różowy" Stuart Scott,,Mój cień jest różowy" to książka o tym, że różowe niekoniecznie jest tylko dla dziewczynek, a niebieskie dla chłopców.

Głównym bohaterem bajki jest chłopczyk, którego cień jest różowy. Młoda postać nie wstydzi się tego, jak wygląda jego cień, jednak obawia się tego, jak zareaguje na to otoczenie. Czy różowy kolor jest tylko dla dziewczynek?

Książka została wydana w sztywnej oprawie w dużym formacie. Tekstu nie ma tutaj zbyt wiele, jednak trafia się kilka bardzo ważnych przesłań, które można powiesić na ścianie np. jako myśli motywacyjne. Bardzo ważnym aspektem jest także to, że chłopiec ma wsparcie w swoim opiekunie.

,,Mój cień jest różowy" Stuarta Scotta to bardzo ważna publikacja o tolerancji i akceptacji tego, że nie zawsze kolor niebieski musi być przypisany dla chłopców, a różowy dla dziewczynek.  Moja ocena: 5,5/6

Wpis powstał w ramach współpracy.

11 komentarzy:

 1. Wygląda pięknie, idealna dla mojej córki

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że powstała taka bajka. Będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna książka i do tego niesie ważne społecznie przesłanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka wygląda ładnie, jednak nie wiem w sumie nic z postu, dla jakiej grupy wiekowej jest książka? Mogłabyś przytoczyć też w przyszłości którąś z tych myśli :). Będzie to fajnie wyglądać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Skromnie piszesz o książce, ale na szczęście już wiem z innych blogów, jak bardzo ciekawa jest to przygoda czytelnicza, jak ważna, a być może nawet przełomowa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładne ilustracje i ciekawa książka z przekazem. Dzieci na pewno zaciekawi. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie książki o tolerancji są bardzo potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdzies juz czytalam recenzje twj ksiazeczkk i naprawde mi sie apodobala,powinna byc w biblioteczce kazdego rodzica i nie tylko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy, że takie książki powstają, dobre nie tylko dla młodych pokoleń, ale również dla starszych, którzy wcześniej nie mieli okazji spotkać się z takimi propozycjami czytelniczymi.

   Usuń
 9. Bardzo wzruszająca książeczka o bezwarunkowej miłości. Polecam każdemu!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawa ta książeczka. Na pewno znajdzie syptapie .

  OdpowiedzUsuń