Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 8 marca 2021

,,Luna" Gabriela GargaśGabriela Gargaś pisze powieści typowo kobiece, więc tutaj także nie zabrakło wydarzeń, które mogły mieć miejsce naprawdę.

Bohaterowie, którzy planowali ze sobą wspólną przyszłość. Życie, które miało względem nich inne plany. Głównymi bohaterami są Luna, która zajmuje się pracą w ekipie ratowniczej oraz Daniel, który służy w Legii Cudzoziemskiej. Każdy z nich ma swoją przeszłość, rodzinę, znajomych, którzy pojawiają się na drugim planie.

Z powieścią zapoznałam się bardzo sprawnie. Byłam ciekawa, jak potoczą się losy Luny i Daniela. Zabrakło mi nieco większego rozbudowania wątków Mai i innych postaci, które także pojawiają się w tej publikacji. W fabule nie zabrakło także opisów pandemii, która miała wpływ na życie bohaterów.

,,Luna" Gabrieli Gargaś to całkiem poprawna pozycja, którą można przeczytać bardzo sprawnie. Gdyby rozwinąć niektóre wątki i opisy postaci stałaby się jeszcze pełniejsza.

 Moja ocena: 4/6
      
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

9 komentarzy:

 1. Historia jakich wiele:) oby styl autorki byl chociaz ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, w tym gatunku jest w czym wybierać, podobne historie, ale widocznie czytelniczki tego oczekują. :)

   Usuń
 2. Można przyjemnie zrelaksować w takich klimatach obyczajowych, co prawda wolę mroczne historie, ale wątki obyczajowe w nich zawarte tez mnie przyciągają. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawno nie czytałam powieści autorki, więc może się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś czytałam jej książki, teraz już kompletnie mnie do niej nie ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że czegoś Ci w niej zabrakło, ale i tak będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może kiedyś, na razie jakoś nie mam ochoty na podobne tematy. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekam na tą książkę z niecierpliwością, na pewno przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie się zapoznam z tą pozycją :) zaintrygowałś mnie nawet pomimo słabych niektórcybh rozwiniętych wątków. Po prostu nie zawsze można tak zaplanować jakby się chciało i rozbudować na tyle na ile mamy taką mozlwiosć :)Kinga

  OdpowiedzUsuń