Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 6 marca 2021

Czytam sobie - Chrapka na apkę, Letni koncert, Wielki bal

 ,,Chrapka na apkę" 


Niepokojące jest to, że już coraz młodsze dzieci umieją lepiej obsługiwać sprzęty elektroniczne niż dorośli. Główna bohaterka tej krótkiej historii została wessana do komórki mamy. Po pewnym czasie poczuła się jednak bardzo samotna. Bardzo dobrze, że powstają takie historie, które pokazują, że Internet ma być krótką odskocznią, a nie sensem życia. Książeczka została wydana w ramach serii Czytam sobie, Poziom 1, czyli jest przeznaczona dla czytelnika, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z czytaniem. Na końcu jest także 6 naklejek.


,,Letni koncert"


Letni koncert może być bardzo przyjemny, jeśli się do niego odpowiednio przygotuje, a różne zwierzęta, które miały brać w nim udział, już o to zadbały. Książeczka została wydana w ramach serii Czytam sobie, Poziom 2, czyli jest  przeznaczona dla dzieci, które już dość dobrze radzą sobie z czytaniem. Całość zawiera mnóstwo kolorowych ilustracji i dość sporą ilość tekstu. Na zakończenie są także naklejki oraz trzy pytania do treści bajki.


,,Wielki bal"


Nadmierne kupowanie nowych rzeczy jest zagrożeniem dla planety, którą zamieszkujemy. O tym właśnie opowiada książeczka z serii Czytam sobie, Poziom 2. Eko, która jest o ekologii. Główna bohaterka miała brać udział w balu przebierańców i od razu wpadła na pomysł, że podobnie jak reszta klasy kupi coś w sklepie. Książeczka jest przeznaczona dla dzieci, które całkiem dobrze radzą sobie z samodzielną lekturą, a dodatkowo pokazuje, że nie musimy wciąż kupować nowych rzeczy, jeśli możemy skorzystać z tego, co już mamy.


 Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy  
 

12 komentarzy:

 1. Niestety jak mam problem z komputerem to dzwonię właśnie do mojej młodszej siostry

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza książeczka przekazuje bardzo ważne treści.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wirtualna rzeczywistość mocno wysysa z dzieci obecność w realnym świecie, zatem warto zwracam im na to uwagę, choćby dzięki takim ksiązeczkom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje dzieciaki lubiły wprawiać się w czytanie poprzez książeczki z udziałem zwierząt, Letni koncert przykułby ich uwagę. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Letni koncert" ma przyjemne jak dla mnie ilustracje, ale te pozostałe również:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cała ta seria jest bardzo ciekawa, na pewno pomaga dzieciom w nauce.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem specjalistą od IT, więc siła rzeczy podoba mi się "Chrapka na appke". Swoją drogą pomysł na książkę jestem rewelacyjny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mamy kilka książeczek z tej serii i faktycznie są bardzo pomocne w nauce czytania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze, że powstają takie pozycje. To są tematy, które trzeba wpajać dzieciom już od najmłodszych lat.

  OdpowiedzUsuń
 10. Faktyczbie niektóre dzieci lepiej śmigają na telefonie i komputerach niż nie jeden dorosły co zrobić takie czasy

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie da się ukryć, że niektóre dzieci lepiej znają się na technologii od dorosłych. Książki zostały ładnie wydane.

  OdpowiedzUsuń
 12. te książki jeszcze przed nami, ale już nie mogę się doczekać kiedy po nie sięgniemy :-)

  OdpowiedzUsuń