Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 29 marca 2021

,,Banda z Burej. Tajemnica lasu" Magdalena WitkiewiczMagdalena Witkiewicz oprócz książek dla dorosłych pisze także te dla dzieci. ,,Tajemnica lasu" jest trzecim tomem serii.

Tym razem banda z Burej także nie mogła narzekać na nudę. W szkole poproszono o przyniesienie tego co jest dla nich najcenniejsze w domu. Nie wszyscy do końca zrozumieli zadanie, a jak wiadomo - okazja czyni złodzieja. Przed dziećmi było kolejne zadanie do wykonania.

Plusem tej serii jest na pewno to, że kolejne tomy ukazują się stosunkowo szybko. Tym razem mamy do czynienia z kradzieżą, a dokładnie czego dowiecie się podczas tej lektury. Autorka zachęca także do ruchu na świeżym powietrzu, co bardzo się chwali.

,,Banda z Burej. Tajemnica lasu" Magdaleny Witkiewicz to pozycja do przeczytania na jeden raz przez dorosłego, która skierowana jest głównie do młodszego odbiorcy.

Moja ocena: 5/6 

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   

11 komentarzy:

 1. Hm chyba jednak nie mam jej w swoich planach

  OdpowiedzUsuń
 2. Autorkę znam, ale nie miałam pojęcia, że pisze również dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie czytałam tej książki, więc jest na liście do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że książki dla dzieci bardziej do mnie trafią, niż te, które autorka pisze dla dorosłych, dlatego chętnie po nie sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tej autorki, natomiast okładka przykuwa uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiedziałam że pisze dla dzieci. Czuje się mocno zaskoczona tym odkryciem!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem bardzo ciekawa tego wydania prozy Magdy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatnio powróciłam do literatury dziecięcej, jako odmiana od mrocznych powieści, dlatego z chęcią poznam i ten tytuł. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Miałam okazję już też się z nią zapoznać, ciekawa lektura.

  OdpowiedzUsuń