Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 11 lutego 2021

,,Sezon drugi" Max CzornyjMax Czornyj to pisarz, którego książki na rynku zaczęły ukazywać się dopiero kilka lat temu. Od tego czasu wypatruję jego kolejnych powieści.

Sezon drugi znanego programu telewizyjnego miał przysporzyć stacji i jego producentom sporą oglądalność. Po tym, co wydarzyło się na końcu pierwszej części było wiadomo, że duże emocje są gwarantowane. Nie wiedzieli o tym jednak wszyscy uczestnicy programu, jednak wysoka wygrana gwarantowała, że nie sposób było oprzeć się takiej okazji.

Publikacja jest tak napisana, że wciąga już od samego początku. Doskonale wiedziałam, że gdy już rozpocznę jej lekturę to trudno będzie mi odłożyć ją przed przeczytaniem ostatniego zdania i tak też się stało. Max Czornyj doskonale buduje napięcie, świetnie wykreował bohaterów i tło telewizyjnego programu. Jestem zachwycona.

,,Sezon drugi" to najnowsza pozycja autora, która trzyma w napięciu od początku do końca. Zakończenie okazuje się niezwykle zaskakujące. Warto zarezerwować sobie na nią kilka godzin czasu, by nie musieć odrywać się w trakcie od tej pasjonującej historii.

Moja ocena: 5/6  

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

6 komentarzy:

 1. Czuję, że i mnie będzie trzymała w napięciu do samego końca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie takich powieści poszukuję, kiedy mroczna intryga wypełnia je do ostatnich stron. :)

   Usuń
 2. Nie czytałam nic tego autora, ale zerknę w bibliotece, co mają!

  OdpowiedzUsuń
 3. samego autora zaczynam kojarzyć, coraz częściej gdzieś koło mnie krąży, nie miałam go w planach, ale ostatnio lubię takie porywające historie, więc może ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie umówię się z książką na spotkanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam jeszcze żadnej powieści autora, ale ta wygląda ciekawie.

  OdpowiedzUsuń