Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 10 lutego 2021

,,Nieznajomi" C.L. Taylor

,,Nieznajomi" 


,,Nieznajomi" C.L. Taylor to najnowsza powieść autorki. Miałam okazję zapoznać się z jej poprzednimi pozycjami i byłam zadowolona z ich lektury.

Akcja dzieje się kilkutorowo. Poznajemy menadżerkę sklepu, która spotyka się z pewnym mężczyzną i dochodzi między nimi do niemiłego incydentu. Jest także ochroniarz z chorą matką, sąsiadka z córką z problemami w szkole. Mamy także kobietę która lubi przywłaszczać sobie cudze rzeczy. W którymś momencie ich losy muszą się połączyć. Czy będzie to miłe spotkanie?

Przez opisywanie zdarzeń z życia różnych bohaterów czytelnik przez cały czas jest w napięciu, co też takiego się wydarzy,w której chwili ich losy się połączą. Jak to bywa u C.L. Taylor, autorka trzyma odbiorcę w napięciu do samego końca. Nie ujawnia za wcześnie kluczowych szczegółów. Dodatkowym smaczkiem jest sprawa pewnych zaginięć.

,,Nieznajomi" C.L. Taylor to publikacja, którą czyta się naprawdę świetnie. Od samego początku nie mogłam doczekać się jej zakończenia, gdyż wiedziałam, że okaże się ono zaskakujące.

Moja ocena: 5/6
   
Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu

 

9 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tej autorki, ale ta fabularnie mnie zainteresowała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale wstydem jest że mam te książki na półce wszystkie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze mówiąc, wątpię, że zwróciłabym uwagę na tę książkę, jednak po Twojej opinii będę o niej pamiętać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książka nie pobudza mocno wyobraźni i intelektu, ale przyjemnie wypełnia czas. :)

   Usuń
 4. Książki C.L. Taylor nie należą do mocno trzymających w napięciu, wbijających w fotel, silnie oddziałujących na wyobraźnię, a jednak chętnie po nie sięgam, gdyż przekonują frapująco zaplecione intrygi. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamwielką ochotę na tę książkę, bo bardzo lubię pozostałe powieści tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przed chwilą czytałam opinię innej blogerki i przyznam, że obie mocno mnie zachęcają do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 7. skoro spodziewałaś się zaskoczenia to, czy to było zaskoczenie ;-). Jakoś tak książka do mnie nie przemawia, wydaje mi się, że jest sporo takich propozycji na rynku

  OdpowiedzUsuń