Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 4 lutego 2021

,,Pozory" Agnieszka Lis


 

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2021
Format : Książka
Ilość stron: 320
Do kupienia: Gandalf

Agnieszka Lis zasłynęła z pisania książek, które zmuszają do głębszych przemyśleń. Czy tak jest też w tym przypadku?

Tomasz już od urodzenia był nieco aspołeczny, interesował się pociągami, nie lubił gdy ktoś go dotykał. Teraz, po latach, cały czas mieszkał z matką i pracował jako informatyk. Czy koledzy w pracy zapałali do niego sympatią?

Najnowsza powieść autorki nie jest zła, ale poprzednie, z którymi miałam okazję się zapoznać bardziej przypadły mi do gustu. W tym wydaniu nie dzieje się za wiele. Na koniec nagle pojawia się koronawirus i firma musi zrobić wszystko, by pracować zdalnie. Ten wątek jest napisany nieco zbyt pobieżnie, niewiele wniósł do sprawy.

,,Pozory" Agnieszki Lis to publikacja, którą czyta się sprawnie, opowiada o chłopcu z chorobą, którą nie każdy rozumie. Zabrakło mi nieco szybszego tempa i większych emocji.
 
Moja ocena: 4.5/6
 
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

9 komentarzy:

 1. Muszę koniecznie przeczytać tę książkę Agnieszki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze tej książki autorki, ale mam w planach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jest to książka z gatunku literatury, po który z chęcią sięgam. Ale raz na jakiś czas można przeczytać romans, by oderwac się od rzeczywistości

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi średnio, szczególnie ten wątek z wirusem, więc raczej dam sobie spokój ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem niesamowicie ciekawa tej książki, a wady jakoś mi nie przeszkadzają. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myśle, że to całkiem przyjemna lektura na długie, zimowe wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wędrówki po kuchni4 lutego 2021 13:44

  Nie miałam jeszcze okazji czytać książek tej autorki, ale chyba właśnie mnie przekonałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. takie dysfunkcje społeczne są ostatnio bardzo popularne, nie wiem, czy to za sprawą pandemii przestajemy się odnajdywać w grupie, czy po prostu dużo ludzi przestaje udawać

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie jest to typ literatury, w którym bym się zaczytywała. Powieść nie z mojego gatunku musi być naprawdę wybitna, żebym miała ochotę po nią sięgnąć. Za słabsze tytuły podziękuję :)

  Miye's Imaginations ♥

  OdpowiedzUsuń