Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 17 lutego 2021

,,Nic o tobie nie wiem" Małgorzata RogalaMałgorzata Rogala wydała już całkiem sporo kryminałów. Ucieszyłam się gdy zobaczyłam, że pojawił się kolejny.

Dzisiejsza młodzież bardzo dużo czasu spędza na telefonach i w mediach społecznościowych, w całości niekontrolowana przez rodziców. To może doprowadzić do tragedii. Tak właśnie stało się w jednej ze szkół, w której nie wszystko było tak idealne, jak by to się mogło wydawać. Czy doszło do prawdziwej tragedii?

Po publikacjach tej autorki spodziewam się czegoś naprawdę wciągającego i tym razem niestety się zawiodłam. Pozycja nie wywarła na mnie szczególnie wielkiego wrażenia i w moim odczuciu okazała się przeciętna. Pomysł na fabułę był ciekawy, ale zainteresowanie czytelnika tą książką pozostawia wiele do życzenia.

,,Nic o tobie nie wiem" Małgorzaty Rogali to kryminał,m który przeczytałam licząc na to, że coś się rozkręci. Niestety, ja się tego nie dopatrzyłam.

 Moja ocena: 3/6
 
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

10 komentarzy:

 1. Widzę, że spokojnie mogę sobie darować ten tytuł, wolny czas przeznaczę na spotkanie z innym. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że się zawiodłaś. Czasami zdarzają się pisarzom słabsze książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie za krótka recenzja bym mogła ocenić czy ta książka jest w stanie mnie wciągnąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie recenzja, a zajawka o książce, mnie też często brakuje rozwinięcia, aby ustosunkować się do książki, ale tu natychmiast wiem, że przygoda czytelnicza nie dla mnie.

   Usuń
 4. Najpierw muszę poznać twórczość tej autorki i na pewno nie zacznę od "Nic o tobie nie wiem".

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem dobra w kryminały, ale mnie ostatnio tak zawiodła nowa seria Anny Todd, spodziewałam się czegoś fajnego, a wieje nudą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Autorki nie znam, nic do tej pory jej autorstwa nie czytałam. A kryminały lubię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie przepadam za kryminałami, więc to trochę nie dla mnie. Szkoda, że się zawiodłaś na tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 8. coś ostatnio chyba nie trafiasz na bardzo porywające historie, szkoda, ale na pewno trafi się coś ciekawego :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tej książki autorki jeszcze nie czytałam, jej twórczość nadal przede mną.

  OdpowiedzUsuń