Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 7 stycznia 2021

,,Zimowe serca" Anna Wolf


 

Wydawnictwo: Niezwykłe
Data wydania: 2020
Format : Książka
Ilość stron: 210
Do kupienia: Gandalf

Anna Wolf znana jest z serii gangsterskiej. Postanowiłam zapoznać się z jej zimowo-świąteczną pozycją p.t. ,,Zimowe serca".

Tara rozstała się z mężem byli już po rozwodzie, mieszkała z dwiema córkami, jednak jej były partner wciąż uprzykrzał jej życie. Pewnego razu zupełnie niespodziewanie Tara pomogła Erickowi, a po roku spotkali się ponownie i między nimi zaiskrzyło.

Warto zwrócić uwagę na to, że powieść jest bardzo krótka, a więc autorka nie miała nawet możliwości by porządnie rozwinąć jakiekolwiek wątki. Całość jest napisana bardzo pobieżnie, później pojawia się szybki wątek kryminalny, który w moim odczuciu był tutaj zbędny.

Dialogi były bardzo sztuczne, zupełnie bez potrzeby pojawiały się także wulgaryzmy. Praktycznie całość stanowi narracja napisana stosunkowo mało przystępnym językiem. Z braku innych zajęć postanowiłam zapoznać się z nią do końca, co na szczęście nie zajęło mi zbyt wiele czasu.

,,Zimowe serca" Anny Wolf to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki. Może późniejsze jej publikacje okażą się dla mnie przystępniejsze w odbiorze.
      
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

10 komentarzy:

 1. Dziękuję za ostrzeżenie, szkoda czasu na kiepskie książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie ta książka zaskoczyła bo spodziewałam się czegoś innego i podeszłam do niej kompletnie z negatywnym nastawieniem a tutaj niespodzianka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam tej książki. Szkoda, że tak ją odebrałaś.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozczarowania czytelnicze bywają bardzo przykre - rzadko mi się zdarzają, ale potwornie denerwują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo. Nastawiam się na fajną lekturę, a tu... Lipa.

   Usuń
 5. nie miałam okazji poznać tej autorki, ale po Twojej recenzji wiem, komu ją polecę :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najgorzej, jak mamy sztuczne dialogi. Nie lubię takiego nieprawdziwego podejścia do rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie nie dla mnie, a zatem wolny czas przeznaczę na inne przygody czytelnicze. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię książki tego wydawnictwa, ale tej nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń