poniedziałek, 25 stycznia 2021

Zabawy i zadania z naklejkami - Masza i Niedźwiedź, Smerfy

 ,,Zabawy i zadania z naklejkami. Masza i Niedźwiedź"


Masza jest nietuzinkową bohaterką, dlatego nie ma się czemu dziwić, że nawet w pozycji z zadaniami czeka na nią wiele przygód. Podobnie jest z młodym odbiorcą, który oprócz zadań z naklejkami będzie mógł się sprawdzić w zadaniach z wykreślaniem, sudoku, szukaniem różnic, układaniem rozsypanek, odrysowywaniem i nie tylko. Wszystkie treści są naprawdę różnorodne, więc nie ma mowy o nudzie. ,,Zabawy i zadania z naklejkami. Masza i Niedźwiedź" to pozycja, która jest tak ciekawa, że zajmie dziecko na dłuższy czas. Na końcu są także odpowiedzi. ,,Zabawy i zadania z naklejkami. Smerfy"


,,Zabawy i zadania z naklejkami. Smerfy" to książka z naprawdę różnorodnymi treściami, w którą można się wciągnąć na dłuższy czas. Zadania są naprawdę zróżnicowane. Jest kolorowanie według kodu, szukanie niepasującego przedmiotu, sudoku, szukanie różnic i nie tylko. Całość jest utrzymana w smerfowej rzeczywistości, więc przy okazji możemy dowiedzieć się, jakie losy czekają Smerfy. Publikacja ma także naklejki oraz odpowiedzi.


Moja ocena: 5/6
 
Wpis powstał w ramach współpracy 
  


9 komentarzy:

 1. Myślę, że to bardzo fajne książeczki. Moje maluchy uwielbiają naklejki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mamy i my, czekam na odpowiedni moment żeby zająć dzieciaki, uważam, że te książki z zadaniami są rewelacyjne :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne są takie książki dla najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie wydana książeczki dla najmłodszych :) Na pewni się spodobają pociechą w mojej rodzinie, będę wiedzieć co im kupić jak ciocia ich odwiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie wydane książki dla najmłodszych. Jako dziecko lubiłam smerfy. Sympatia pozostała do dziś.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzieciaki uwielbiają tego typu wydania, to zawsze trafiony pomysł na drobny prezent. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój synek bardzo lubi takie książeczki z zadaniami i naklejkami, myślę że by mu się spodobały. Muszę mu je zakupić. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie książeczki zawsze cieszą dzieciaki. U nas jest tylko taki problem, że te zadania rozwiązywane są w takim tempie, że nie nadążam uzupełniać zapasów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze, że zadania są różnorodne. To na pewno zachęci dzieci do aktywności.

  OdpowiedzUsuń