Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 26 stycznia 2021

Koloruj i naklejaj - Masza i Niedźwiedź, Bing

 ,,Masza i Niedźwiedź. Koloruj i naklejaj"


Masza nie może narzekać na brak ciekawych atrakcji i tak jest także z opisami jej przygód w tej kolorowance połączonej z naklejkami. Do każdego obrazka można sobie przykleić naklejkę i dzięki temu młody odbiorca wie, na jakie kolory wszystko pokolorować. Bardzo ciekawe są także opisy do ilustracji, które pokazują, jak rezolutną dziewczynką jest Masza. Publikacja idealnie sprawdzi się dla miłośników tej bohaterki, Niedźwiedzia i innych postaci z serii oraz miłośników kolorowania.,,Bing. Koloruj i naklejaj"


Bing dopiero niedawno zadebiutował na polskim rynku wydawniczym, jednak już podbił serca dzieci i ich rodziców. ,,Koloruj i naklejaj. Bing" to publikacja, w której każdy obrazek jest krótko podpisany. Na środku książeczki są także naklejki. Każda strona to oddzielna ilustracja i miejsce na wklejenie naklejki, by wiedzieć, jakich kolorów kredek użyć. Całość jest bardzo ciekawa i pozwala lepiej poznać Binga i jego przyjaciół, a także przyjemnie spędzić czas.
Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy 
  
8 komentarzy:

 1. Kolejne fajne wydawnictwo dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie cudo! Całą rodziną uwielbiamy Maszę, więc muszę koniecznie nabyć powyższą książeczkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Masza jest ostatnio popularna - więc zdecydowanie znajdzie odbiorców wśród dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekamy z tej serii na "Binga". Mój młodszy synek uwielbia tę bajkową postać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzieciaki lubią takie zabawy, a i bohaterka z pewnością ich przyciągnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiamy z synkiem Maszę, a ta książeczka jest świetna!

  OdpowiedzUsuń
 7. Książeczki, w których są naklejki na pewno przyciągają uwagę dzieci.

  OdpowiedzUsuń