Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 21 stycznia 2021

,,(Nie)piękność" Natasza Socha


 

Wydawnictwo: Edipresse
Data wydania: 2019
Format : Książka
Ilość stron: 304
Do kupienia: Gandalf

Natasza Socha wydała już kilkadziesiąt książek. Postanowiłam skusić się na jej powieść sprzed kilku lat, ,,(Nie)piękność".

Piękno dla każdego z nas może oznaczać coś innego. Przykładem była Nasturcja, która najchętniej kryła się w domu, nie lubiła przebywać w biurze z kolegami z pracy, więc to robiła to w niepełnym wymiarze dni. Najlepiej pracowało jej się w domu, gdyż uważała, że jest brzydka. Jej sąsiadką, na którą patrzyła przez okno była starsza Patrycja, która od dzieciństwa miała wpajane, jak to jest być piękną.

Tematyka tej książki zawsze będzie na czasie. Piękno w różnych częściach świata postrzegane jest w zupełnie inny sposób. Czasem ulegamy stereotypom, które są zupełnie bezpodstawne. Piękno jest w każdym z nas i warto o tym pamiętać.

,,(Nie)piękność" Nataszy Sochy to powieść dla każdego czytelnika, co jakiś czas są też wstawiane ciekawostki o pięknie z innych krajów. Lektura idealna na wolne popołudnie, otwierająca oczy tym, którzy wierzą w stereotyp piękna.
  
Moja ocena: 5.5/6
 
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

6 komentarzy:

 1. Jeszcze nie czytałam tej książki. Mam ją jednak w planach.

  OdpowiedzUsuń
 2. autorka ciągle mi daje o sobie znać, ale nie miałam okazji jej czytać, może właśnie zacznę od czegoś lekkiego :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię tę serię i też nie mogę doczekać się kolejnej powieści z cyklu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam jedną książkę tej autorki i bardzo mi się podobała, więc pewnie tej też dam szanse.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytułu raczej nie mam w planach czytelniczych, ale kto wie, może książka sama wpadnie w moje ręce, wówczas nie będę się opierać. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasami dobrze jest przeczytać tego typu książkę, nawet jeżeli na co dzień (tak jak ja) idzie się w nieco innym kierunku.

  OdpowiedzUsuń