Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 3 marca 2020

,,Zew padliny" Tomasz Samojlik, Adam Wajrak

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2018
Format: Książka
Liczba stron: 128
Do kupienia: Gandalf

Po zapoznaniu się z dwoma pierwszymi komiksami z serii, przyszedł czas na ich kontynuację.

Tym razem w lesie znów nie mogło być spokojnie. Sprawa poszła o padlinę, na którą miała ochotę spora część leśnych mieszkańców. Czy udało się uniknąć większego konfliktu?

Tym razem autorzy zdecydowali się na napisanie o padlinie, czyli dość nieciekawym zjawisku. Jak wygląda padlina z pewnością wiemy z różnych filmów przyrodniczych. Całość historii została podana w dość żartobliwej formie.

,,Zew padliny" Tomasza Samojlika i Adama Wajraka to już trzeci tom, w którym komiks przeplatany jest różnymi ciekawostkami, głównie na temat padliny, ale nie tylko.

Moja ocena: 5/6
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


3 komentarze: