Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 18 marca 2020

,,Wirtualny nieprzyjaciel" Katarzyna Wojtas

Wydawnictwo: Sztuka i Wiedza
Data wydania: 2012
Format: Książka
Liczba stron: 70
Do kupienia: Gandalf

Katarzyna Wojtas to autorka książek z serii ,,Błękitny laptop", do której zaliczają się ,, Nieprawdziwy świat" i ,,Wirtualny nieprzyjaciel" . Są to opowieści o księżniczce Amelii, na którą w Internecie czyha wiele niebezpieczeństw.


Amelia była księżniczką i musiała sama przebywać w pałacu, nie mogła się spotykać z innymi dziećmi. Jedynym jej towarzystwem była służba i rodzice. Gdy na 8. urodziny dostała laptopa postanowiła, że przez Internet znajdzie sobie przyjaciół. Udało jej się nawiązać kontakt z Zosią, która zaprosiła ją na swoje urodziny, jednak księżniczka nie mogła udać się do niej, a rodzice też na pewno nie wyraziliby na to zgody. Co wydarzyło się na urodzinach? 


Tomasz pomimo tego, że wydawał się być wiernym ogrodnikiem i zaufanym przyjacielem zdradził księżniczkę i zrobił coś, o co nikt by go nie podejrzewał. Do swoich niecnych planów użył również siostry . Okazało się, że był rzekomym Damianem, który pisywał z Amelią.

,,Wirtualny nieprzyjaciel" jest przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym. Książka podejmuje temat niewłaściwych znajomości w Internecie. Tam bowiem każdy może się podawać za kogoś zupełnie innego, niż jest w rzeczywistości. Często dzieci nie wiedzą, że wchodzą na niewłaściwe strony, gdzie może czyhać na nie niebezpieczeństwo. Rodzice też nie kontrolują ich czasu spędzanego przed komputerem. Może to prowadzić do uzależnień, które są zagrożeniem współczesnej cywilizacji.

,,Błękitny laptop" to seria, którą każdy z nas powinien przeczytać, choćby bez żadnego większego powodu. Opowieść może być przykładem dla dziecka tego, co może się wydarzyć, gdy zatracimy się w świecie realnym i urojonym.

Moja ocena: 5.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz