Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 19 marca 2020

,,W labiryncie" Donato Carrisi

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 336
Do kupienia: Gandalf

,,Dziewczyna we mgle" Donato Carrisi bardzo mi się podobała, dlatego postanowiłam też zapoznać się z ,,W labiryncie".

Sam została uwieziona w labiryncie 15 lat temu. Teraz cudem udało jej się uciec. Przebywała w szpitalu, gdzie podczas sesji z lekarzem starała się przypomnieć wszystko, co mogłoby doprowadzić policję do porywacza. Czy udało się tego dokonać?

Niestety, ale jestem zawiedziona. Czytałam jeszcze jedną książkę autora, która dla mnie też była średnia. Ta także jest dość przeciętna. Rozwiązania kluczowej kwestii domyśliłam się już sporo wcześniej, niż ujawnił ją autor.

,,W labiryncie" to powieść, w której całkiem sporo się dzieje. Autor stara się mylić tropy i wprowadzać czytelnika w błąd, ale nie zawsze się to udaje.

Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: