Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 16 marca 2020

,,Wiewiórki, które nie chciały się dzielić" Rachel Bright

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2018
Format: Książka
Liczba stron: 32
Do kupienia: Gandalf

Bardzo lubię dziecięce książki z przesłaniem, a więc postanowiłam skusić się na bajkę, która zachęcała mnie swoją treścią już od dłuższego czasu.
Głównym bohaterem jest Cyryl, dość leniwa wiewiórka, której nie chciało się gromadzić zapasów na zimę. Teraz doszedł do wniosku, że przydałaby mu się pewna szyszka. Niestety, tę samą sztukę upatrzyło sobie inne zwierzątko. Czy Cyryl z kolegą doszli do porozumienia?
Książka nie jest za obszerna, jednak w bardzo prosty i ekspresowy sposób pokazuje, co może wyniknąć z tego, jeśli nie będziemy umieli się między sobą porozumieć. Współpraca w obecnych czasach to podstawa i dzięki dobrym chęciom zawsze można wyjść korzystnie na każdym przedsięwzięciu.

,,Wiewiórki, które nie chciały się dzielić” to publikacja z bardzo ważnym przesłaniem. Zawiera mnóstwo kolorowych ilustracji, które cieszą oczy, a różnorodne rozłożenie tekstu sprawia, że jest to jedna z ciekawszych lektur, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie.

Moja ocena: 5.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone2 komentarze:

  1. Książeczka z ważnym przesłaniem. Warto mieć ją w biblioteczce dziecka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze, że książeczka niesie ze sobą tak ważny przekaz.

    OdpowiedzUsuń