Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 3 marca 2020

,,Skarb kapitana Williama Kidda" Oldrich Rużicka

Wydawnictwo: Stentor
Data wydania: 2007
Format: Książka
Liczba stron: 58
Do kupienia: Gandalf

Lubię sięgać po tego typu publikacje, dlatego skusiłam się też na tę.

Kapitan Kidd był bardzo doświadczonym piratem. Dlatego, gdy jego załoga postanowiła napaść na statek Kompanii Wschodnioindyjskiej nie wyglądali, jak piraci. Udawali, że są statkiem handlowym, dlatego przeciwnicy nie spodziewali się bitwy. Kapitan przeciwnego statku w obawie o życie własne i załogi poddał się. Kapitan Kidd przed śmiercią przekazał różę wiatrów i skrzynię z tajemniczym listem swojemu kompanowi Nidowi. Czy uda im się odnaleźć skarb? Czy gdy nie będą już potrzebni stracą życie?

Książka jest bardzo ciekawie napisana, bardzo fajnie się ją czyta. Plusem jest to, że są w niej listy Jacka, które sam pisał, wskazówki do rozwiązania zagadek wynikających z fabuły opowieści. Małym minusem, moim zdaniem, jest czcionka, jaką napisane są listy, czyta się je z pewnym utrudnieniem. Poza tym dużym atutem są też obrazki, dzięki którym możemy sobie wyobrazić niektóre sceny. Niektóre informacje podane w książce są autentyczne. Książkę polecam wszystkim, którzy fascynują się piratami.

Moja ocena: 5,5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz