Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 6 marca 2020

,,Marzenie Kłopotka. Pomysły kotka Kłopotka" Monika Witt

Wydawnictwo: Sztuka i Wiedza
Data wydania: 2012
Format: Książka
Liczba stron: 24
Do kupienia: Gandalf

Monika Witt jest autorką opowiadań dla dzieci w wieku przedszkolnym. Kolejnym jej dziełem wartym uwagi jest ,,Żabka Chlapka"

Kotek Kłopotek pewnego dnia obejrzał w telewizji program,  w którym pokazywali pięknego białego kota. Od tej pory chciał się do niego upodobnić. Wziął wylał na siebie wiaderko z farbą, lecz i to nie pomogło, a potem czekała go długa nieprzyjemna kąpiel. Następnie postanowił wytarzać się w mleku, jak zasugerowali mu koledzy. Jak można się domyślić również i to okazało się daremne. Czy Kłopotek da za wygraną? Czy zrozumie, że szary jest bardzo ładny?

Książka opowiada o braku akceptacji, która dotyka każdego z nas. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Ważne jest, aby samemu siebie zaakceptować. Gdy tak się nie stanie wszystkie trudy naszych przyjaciół będą nadaremne. Publikacja nie jest zwykłą książeczką dla dzieci, zawiera w sobie pewien morał, który jest tak potrzebny młodym ludziom.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz