Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 13 marca 2020

,,Legenda Robin Hooda” Tony Wolf

Wydawnictwo: Siedmioróg
Data wydania: 2007
Format: Książka
Liczba stron: 42

Do kupienia: Gandalf

Robin Hood to bohater, który jest znany już od setek lat zarówno przez młodszych, jak i starszych czytelników. Jego historia jest tak powszechna, że już najmłodsze dzieci co nieco o nim słyszały. Nie sądziłam, że na podstawie tego filmu powstała książka. Gdy tylko ją zauważyłam postanowiłam, że muszę ją mieć.

Po stracie majątku mężczyzna stał się Robin Hoodem, a jego celem stało się pomaganie biednym i potrzebującym. Z czasem przyłączył się do innych ludzi z lasu, którzy pomagali najuboższym. Szeryf nie był zachwycony ich działaniami, wyznaczył za głowę Robina duże pieniądze. Pojawił się także wątek miłosny z lady Marion, która podobała się dwóm mężczyzną. Z którym z nich się związała?

Całość okraszona jest dużą ilością przepięknych, kolorowych ilustracji. Jedyne, co mi w nich przeszkadzało to fakt, że bohaterowie zostali namalowani, jako zwierzęta, a nie ludzie. Pomysł wydaje mi się być trochę nietrafiony. Już najmłodsze dzieci oglądają Robina, jako człowieka, więc dlaczego zmieniać to na potrzeby książki. Każdy doskonale wie, jak wygląda człowiek, więc moim zdaniem wprowadzanie tutaj zamętu jest zupełnie zbędne. Zupełnie inaczej czytałoby się pozycję, gdyby byli w niej realni bohaterowie.

Pozycja została bardzo ładnie oprawiona, w sztywnej oprawie. Nawet przy wielokrotnym użytkowaniu tak szybko nie ulegnie zniszczeniu. Za to należą się ogromne podziękowania dla Wydawcy, gdyż książka będzie mogła przetrwać długie lata. Robin Hood to postać znana każdemu. Sama wielokrotnie oglądałam ekranizację, więc tym bardziej ucieszyłam się, że mogłam przeczytać tą pozycję. Mi się bardzo podobała i mam nadzieję, że Wy również będziecie mieli podobne odczucia!

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz